Zonguldak’ta Fuhuş Operasyonu Yapıldı !

Zonguldak'ta Fuhuş Operasyonu Yapıldı !

Olay, ilçeye bağlı Orhanlar Mahallesi Kilise Sokak üstündeki bir evde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, gelen bir ihbarı değerlendiren polis ekipleri yabancı uyruklu bazı bayanlara para karşılığı fuhuş yaptırıldığı belirlenen evi takip altına aldı.

Savcılıktan alınan arama kararı üstüne eve yapılan baskında Kırgızistan uyruklu S.A. ile M.B. adlı kadınlar ile fuhuş için aracı ile eve müşteri taşıyan H.D. (28) ile fuhuş için yer temin ettiği iddiasıyla D.K. (49) ve müşteri olarak bulunan 3 kişi olmak üzere toplam 7 kişi nezaret altına alındı. Müşteri olarak bulunan 3 kişi ifadelerinin arkasından serbest bırakıldı.

Gözaltına alınan ve Türkiye’ye yaklaşık 1 sene önce giriş yaptıkları belirlenen Kırgızistan uyruklu S.A. ile M.B. emniyetteki işlemlerinin arkasından evdeki eşyaları alınarak Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü Yabancılar Şubesi’ne gönderildi. Fuhuş yaptırmak, fuhşa aracılık ve fuhuş için yer temin etme suçlaması ile gözaltına alınan D.K. ile H.D. de emniyetteki sorgularının arkasından Kdz. Ereğli Adliyesi’ne gönderildi.

Zanlıların savcılıktaki sorgusu sürüyor.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.