Güpegündüz Samsun’da Fuhuş Pazarlığı Yapılıyor !

Güpegündüz Samsun'da Fuhuş Pazarlığı Yapılıyor !

Samsun’da hayat kadınları polisin yakalamasına karşın her gün değişik bir planla Fuhuş yapmaya devam ediyorlar.Daha önce parklarda gündüz vakti fuhuş pazarlığı yapan hayat kadınları daha değişik bir sistemle fuhuş yapamaya başladılar.

En işlek ve kalabalık olan parklarda oturan erkeklerin banklarına ufak bir telefon kağıdı bırakıyorlar. Böylelikle isteyen bu telefonları arayıp fuhuş yapıyor.

Gündüz vakti meydanda fuhuş skandalı Samsun’da yaşam bayanlarının gündüz vakti meydanda fuhuş pazarlığı yapması cep telefonu ile görüntülendi. Daha önceden kentin merkezinde bulunan Anıtpark’ta fuhuş pazarlığı yapan hayat kadınları, alınan tedbirlerden dolayı burda pazarlık yapamıyor. Boş durmayan hayat kadınları, bu sefer de kentin en fazla kullanılan meydanı yeni yerleri olarak seçtiler.

Hayat kadınları, telefon numaralarını yazdıkları küçük kağıtları meydanda banklarda oturan adamların yanlarına gelerek onlarla veriyor. Bazı yurttaşlar durumdan rahatsızlık duyup hayat kadınlarının yanından uzaklaşırken bazı yurttaşlar ise hayat kadınları ile konuşmaya devam ediyor. 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.