Alınan Bütün Önlemlere Rağmen Hala Tren Yolundan Geçiyorlar !

Alınan Bütün Önlemlere Rağmen Hala Tren Yolundan Geçiyorlar !

Çok sayıda İnsanların Öldüğü Tren kazalarında tedbir almaya çalışan Manisa Devlet Demir Yolları Müdürlüğü İnsanların hayatını kaybetmemesi için her iki Tren yollarına Kilometrelerce Dikenli tel ördüler telleri kesip Tren yolların altından geçen Vatandaşlar Tehlikeli geçişlerini inadına sürüdürüyorlar.

Manisa’nın Şehzadeler İlçesi’ndeki Kazım Karabekir ve Akpınar mahalleleri demir yolu hattıyla ayrılırken, yolun karşısına geçişlerde yaklaşık 1 kilometre yürümek istemeyenler tehlikeli olmasına karşın tren yolunu kullanıyor. Manisa’da Kazım Karabekir Mahallesi’nden Akpınar Mahallesi’ni ayıran demir yolu sebebiyle bölgede yaşayan yurttaşlar, sorun yaşıyor.

Karşı mahalleye geçmek isteyenler alt ve üst geçit olmadığı için güvenlik maksadıyla yapılan demir parmaklıkları ve beton duvarları aşıp kaza tehlikesine karşın demiryolunu kullanıyor. İki mahalle halkı taşları üst üste koyarak, duvarlara tırmanıp demir yolunu aşıyor. Demiryolunu kullanan mahalleli başka çarelerinin olmadığını belirterek, bölgeye alt geçit yapılmasını istedi. 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.