Samsung Galaxy S8’de, Kulaklık Girişi Olmayacak Mı ?

Samsung Galaxy S8'de, Kulaklık Girişi Olmayacak Mı ?

Samsung’ un yeni çıkacak olan S8 android telefonuyla ilgili bilgiler sızmaya başlamıştır. Yapılan araştırmalar sonucunda Samsung S8 kulaklık girişi olmayacağı hakkında bilgiler gelmeye başladı.

Mart ayında çıkması beklenen Samsung S8 hakkında bir takım bilgiler gelmeye devam etmektedir. Gelen bilgiler arasında S8 de kulaklık girişi ve ana tuş olmayacak gibi iddialar ortada dolanmaktadır. Bu durum Samsung kullanıcıların aklını karıştırmış gibi görünse de S8 merakla da beklenilmektedir.

Samsung S8 özelliklerine biraz değinecek olursak S8’ in de diğer telefonlarda olduğu gibi ekran çözünürlüğü Quad HD kalacak olup, Diamond PenTile tabanlı ekran yerineyse sağlam bir üretime sahip olan RGB Super AMOLED yer alacaktır. Ekranın değişmesiyse S8’ in daha canlı ve daha net ekran özelliğine sahip olacağı manasına gelmektedir. Yani daha gerçek ve daha net görüntüleri Samsung S8 üretimiyle sizlere sunacaktır.

Samsung S8 de en önemli gelişmeyse ekran ana tuşu kalkarak yerine parmak izi okuyucunun gelmesi olacaktır. Bu şekilde ana ekran tuşunun kalması ekranın biraz daha genişlemesine neden olacaktır. Ekranın altında bulunacak olan parmak izi okuyucuysa kullanıcılarına kolaylık sağlayacaktır.

Samsung S8 de diğer önemli gelişmeyse kulaklık girişinin kalkması olacaktır. Kulaklık girişinin kalkmasıysa bataryanın biraz olsun büyümesine neden olurken, bataryanın büyümesinde ve şarjın normalden biraz daha uzun gitmesine neden olacaktır. Bu durumdaysa kulaklık girişiyle şarj girişi aynı yerde olacağı bilinmektedir. Fakat telefon şarj olurken müzik dinleyememek ise kullanıcılar tarafından sorun olacağı düşünüldüğü için S8 de kablosuz şarj kullanılacağı düşünülmektedir. Kablosuz şarj ise bir çok kullanıcı için avantajlı olacak gibi durmaktadır.

S8 Mart ayında merakla kullanıcıları tarafından beklenilmektedir. Bu yeni iddiaların ne kadar gerçek olduğunu ise telefonun özellikleri belli olduğunda göreceğiz. Ancak bu iddialar genellikle gerçek olup telefonun özelliklerini belirleme açısından önem taşımaktadır. Samsung Galaxy S8 ile çıkışını sürdürmeyi hedefliyor. 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.