Samsung Galaxy S8 Ne Zaman Çıkacak ?

Samsung Galaxy S8 en çok beklenen telefonlar arasındaki yerini çoktan aldı. Akıllarda ise hangi özelliklerle geleceği ve ne zaman piyasaya süreleceği soruları var. Şimdi gelelim akıldaki soru işaretlerini gidermeye ve Samsung Galaxy S8 hakkında çıkan dedikoduların neler olduğuna. Başlayalım madem;

1.Samsung Galaxy S8’in Çıkış Tarihi:

Samsung Galaxy S5 çıktığında mart 2014

Samsung Galaxy S6 çıktığında mart 2015

Samsung Galaxy s7 çıktığında mart 2016

Şimdi buradan bir tahmin yürütecek olursak Samsung Galaxy S8 muhtemelen 2017 Mart ayında çıkacak.

2. Beklenen Teknik Özellikleri: Ön kamera 8 veya 9 megapiksel olacak, arka kamera ise 13 veya 16 megapiksel olması bekleniyor. İşlemci türü olarak ise Exynos serisi olması görünürde. Samsung Galaxy S8 10 nanometre olma ihtimalide var. Eğer 10 nanometre işlemciye sahip olursa cihaz daha az ısınma yapacak. Buda artı bir özellik olarak cihaza eklenmiş olacak. Ram 6 gb olabilir. Cihazın önemli bir detayı ise hafızası olacak. 64 veya 128 gb depolama alanı ile birlikte gelecek.

3. Samsung Galaxy S8’in Tasarımı: Günümüzde telefon üreticileri birbirleri ile sürekli olarak rekabet halindeler. Buda elbetteki telefonlardaki tasarımı olduğunca çok etkiliyor. Samsung Galaxy S8’in kavisli ekranı çift taraflı olabilir. Ekranın çözünürlüğü ise 4096*2160 değerinde olabilir. Ekranın boyutu 5.2 inç ve 4k ekran desteği ile geleceği konuşuluyor.

Cihazda beklenen ve fark yaratacak olan özellik ise dahili projeksiyon cihazı olarak kullanılabilme özelliği olacak. İkinci olarak en önemli özellik ise güvenlik açısından son derece önemli bir adım atılacak. Buda göz taraması özelliğinin geleceğini işaret ediyor.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.