Samsung Galaxy S7 Edge Mavi Mercan Rengi İle Geliyor !

Samsung Galaxy S7 Edge Mavi Mercan Rengi İle Geliyor !

Sağlamlık ve huzurun ifadesi olarak bilinen mavi mercan rengi, telefonun cam yüzeyinin aydınlatılıyormuş gibi ışıldamasını sağlarken, zerafeti ile de göz dolduracak türden.

Samsung, mavi mercan ile karşıtlık oluşturması maksadıyla, telefonun metalik çerçevesinde, altın rengi kullandı. Ayrıca 2 tonlu bu kombinasyon, sofistike bir dizaynı ortaya çıkartıyor. Diğer yandan ergonomik kavisler ile ince bir dizayna sahip Galaxy S7 edge, kullanıcı tecrübesini zenginleştiren gelişmiş mobil teknolojiler içeriyor.

Akıllı cihaz hem görünüm hem de teknik özellikleri açısından oldukça ilgi çekecek türden. Ayrıca akıllı telefonlarda ilk kez uygulanan ve düşük ışıkta daha parlak ve canlı fotoğraf çeken çift px kamera, daima açık ekran, IP68 özelliğiyle su ve toza karşı dayanıklılık ve mikroSD kart yuvası bu teknolojilerden yalnızca birkaç özelliklerinden biri.

Samsung Galaxy S7 edge’in mavi mercana ek olarak ise, siyah oniks, altın platinyum, gümüş titanyum ve pembe altın renk alternatifleri kullanıcılara sunuldu. 28 Kasım’dan sonra raflarda yerini alacak olan Galaxy S7 edge Mavi Mercan, 3.399TL liralık tavsiye edilen tüketici fiyatı ile satışa sunulacak.

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.