Samsung Galaxy Note 8’in Çıkış Tarihi Belli Oldu Mu ?

Samsung Galaxy Note 8'in Çıkış Tarihi Belli Oldu Mu ?

Samsung’un Note 7 modelinin kullanıcılara bir çok olumsuz şeyler yaşatması ile birlikte yeni Galaxy Note 8 dedikoduları hemen başlamıştı. Samsung’un Galaxy Note 7 modelinden kullanıcıların memnun olması lakin Note 7’de yaşanan bu olumsuzlukların arından bir çok kullanıcı Galaxy Note 8 modelini beklemeye başlamıştı. 

Samsung’un büyük pazarlama taktiği ile Galaxy Note 6 yerine Galaxy Note 7’yi satışa sunması bir çok kişi tarafından olumlu şekilde karşılansada Samsung’un Galaxy Note 7 modelinde yaşanmış olduğu bu şanssız durumlar uzun seneler geçse dahi unutulacak gibi durmuyor. 

Nasıl Bir Samsung Note 8 Modeli Bizi Bekliyor ?

Samsung’un Galaxy Note 7 ile oluşan kötü imajı yıkmak için Galaxy Note 8 modelinde ateşli bir pazarlama taktiği izleyeceği ve ayrıca viral reklam çalışması izleyeceği kesin görünüyor. Akıllı telefonlar hakkında yapmış olduğu başarılı haberlerle adından söz ettiren Twitter fenomeni Evan Blass, 2017 senesinde Samsung’un çıkartacağı Note 8 modeli hakkında yeni haberleri takip edenleriyle paylaştı. 

Blass’ın aktarmış olduğu son Note 8 dedikodularına göre Samsung Galaxy Note 8 iki farklı model ve iki farklı ekran boyutu ile geleceği konuşuluyor. Samsung’un 5.7 inç ekran boyutuna sahip olan modelinin Galaxy Note 8 adı ile çıkacağı ve 6.2 inç ekran boyutu ile gelecek olan modelinin de Galaxy Note 8 + adı ile geleceği konuşuluyor. 

Ayrıca Samsung’un Galaxy Note 8 cihazı senenin cihazı olacak ve Qualcomm’un Snapdragon 835 işlemcisi ile gelecek ve 6 GB RAM ile 4K ekran çözünürlüğü sunacak. Samsung’un Note 8 modelinde kullanılacak olan ve Note serisinin vazgeçilmez aparatı olan S-Pen kullanıcılara artırılmış gerçeklik tecrübesi sunabilir. 

Samsung’ın geçtiğimiz günlerde satın aldığını duyurduğu Harman’ı yakında akıllı telefonlarında kullanacağını düşünülüyordu ve bu manada Samsung Galaxy Note 8 modelinde JBL ses teknolojisine yer verecek. 

Samsung’un Galaxy Note 8 modelinde ayrıca Galaxy S8 modelinde kullanılması beklenen Google’ın Google Now ve Apple’ın Siri sesli asistanına rakip olarak geliştirdiği Samsung’un Bixby adlı sesli asistanıda beraberinde sunacak. İlerleyen günlerde bakalım Samsung’un merakla beklenen Galaxy Note 8 modeli hakkında ne gibi detaylar çıkacak ? 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.