Renault Megane Sedan’ın Yeni Versiyonu

Renault Megane Sedan'ın Yeni Versiyonu

Renault Megane en yakışıklı haliyle görücüsüne merhaba dedi.Bu son haliyle kendisinden oldukça söz ettirecek olan Renault Megane yine gündeme yerleşti.

men

Renault açıklamasına göre, 2015 sonunda Yeni Megane HB ve 2016 mart ayında Yeni Megane Sport Tourer’ın lansmanının arkasından Megane ailesinin en yeni ve son üyesi olan Yeni Megane Sedan görücüye çıktı..

megan içi

Türkiye’de efsaneleşen Megane Sedan yeni versiyonuyla yine tüketicinin sevisini toplayacak. Renault’nun yenilenen dizayn kimliğinin tüm özelliklerini taşıyan otomobilin dinamik ve ayırt edici dizaynı, dengeli oranları ve C şeklinde LED farlarıyla vurgulanıyor..

Yeni Megane Sedan, arka kabin genişliğiyle segmentinde ayırt ediliyor. Otomobil, Eller Serbest Bagaj Kapağı sistemiyle de erişim ve kullanım kolaylığı sunuyor..

megan

Yeni Megane Sedan, 7 inç TFT renkli dijital ekranı, 8,7 inç multimedya tablet ekranı, R-LINK 2, MULTI-SENSE, Head-up Display, Eller Serbest Park Sistemi ve diğer konfor ve sürüşe yardımcı bir çok teknolojiyle üst segment otomobillerin özelliklerini taşıyor..

 

Otomobilin ülkeye bağlı olarak değişebilecek motor çeşitleri arasında benzinli 7 ileri EDC otomatik vites kutusu ya da 6 ileri manuel vites kutusu alternatifleri ile TCe 1.2 lt 130 bg bulunuyor. Dizel olarak ise 6 ileri vites kutusuyla dCi 1.5 90 bg, 6 ileri vites kutusu ya da 6 ileri EDC otomatik vites kutusu alternatifleriyle dCi 1.5 110 bg ve 6 ileri manuel vites kutusuyla dCi 1.6 130 bg motor alternatifleri yer alıyor..

20’den fazla ülkede satışa sunulacak olan ve Türkiye’de Oyak Renault Fabrikaları’nda üretilen Yeni Megane Sedan, ekimde Türkiye’de satışa çıkacak..

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.