LG Sorunlu Çıkan Telefonunu Para İadesi Karşılığında Geri Alıyor !

LG Sorunlu Çıkan Telefonunu Para İadesi Karşılığında Geri Alıyor !

LG, Nexus 5X akıllı telefonlarından dolayı sorun yaşayan kullanıcılara para iadesi yapmaya karar verdi ve firma cihazıyla sorun yaşayan kullanıcılarına yardımcı olabilmek için bu yola başvurduklarını ve kullanıcılarını kaybetmemek için bu şekilde bir şey yaptıklarını açıkladılar.

Google’ için Nexus 5X’i üretmiş olan LG, akıllı telefonun donanımından kaynaklı sorunlar yaşayan kullanıcılara para iadesi yapmaya başladı. LG’nin bu kararı, bir Reddit kullanıcısının yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Reddit üyesinin anlattığına göre, garanti kapsamında olan akıllı telefon donanımsal bir sorundan dolayı bozulmuş ve cihaz sürekli kendi kendini yeniden başlatmaya başlamış.  Diğer yandan ise, akıllı telefonundaki sorunun çözülmesi için LG ile bağlantıya geçen Nexus 5X kullanıcısı, LG’den para iadesi almış.

Yetkililer, Google’ın Pixel’i piyasaya çıkarmış olmasından dolayı Nexus 5X üretiminin durdurulduğunu, bu nedenle sorun yaşanan cihazları artık tamir edemeyeceklerini açıklamışlar. Diğer yandan vakanın duyulmasının arkasından, bir çok kişinin cihazlarını para iadesi karşılığında LG’ye teslim ettiği ortaya çıktı.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.