iPhone 8 Ne Zaman Çıkacak ?

iPhone 8 Ne Zaman Çıkacak ?

Apple cephesinden 2017 yılının son ayları piyasaya sunulacak olan iPhone 8 için resmi açıklama yapılmazken, bir çok bilgi sızdırılıyor. Bu bakımdan 1 yıla yakın bir müddet yeni iPhone modeli için geçmesi gerekiyor. iPhone 8 için yapılan fiyat tahminlerindeyse özellikle fiyatın 3000 ile 4000 TL arasında değişmesi bekleniyor.

Yeni modelde bir çok farklı özelliğe yer verilmesi beklenirken OIS özellikli ve özel lensler ile donatılan kameraların iPhone 8 ile beraber kullanıcılara sunulması bekleniyor.  Özellikle tahminleriyle özel bir ilgi gören Kuo, yeni iPhone 8 için özel tahminler yaparken telefonların 3 farklı model ile piyasaya giriş yapabileceği konuşuluyor. Bu bakımdan yeni modeller ile beraber piyasaya 3 serinin sunulabilmesi mümkün görünüyor.     

Iphone 8’in Genel Özellikleri;

Kullanıcıların dikkatini çekecek olan en önemli özellikler arasında arka kısmında yer alacak olan çift kameraların lensinin yeniden tasarlanarak daha sağlam bir şekilde karşılarına çıkması olacak.

Apple 5.1-inç veya 5.2-inç OLED ekranlı, 5.5-inç LCD ekranlı ve4.7-inç gene LCD ekranlı olmak üzere 3 farklı iPhone 8 modeli üstünde çalışmakta. Muhtemelen 4.7-inçlik modelde çift kamera bulunmayacak. Ayrıca bu modellerin hepsinde çift arka kamera olacağı da gelen bilgiler arasında.

Şu anlık dizayn ile alakalı tamamen cam ya da kavisli ekran gibi farklı söylentiler olsa da, şimdilik iPhone 8 modelinin nasıl bir dizayna sahip olacağı en büyük bilinmezlerden biri. Iphone 8 tasaramı konusunda Apple’nin bir süpriz yapıp yapmayacağı ise hala kesinlik kazanmış değil. 

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.