iPhone 6S İçin Ücretsiz Batarya Değişimi !

iPhone 6S İçin Ücretsiz Batarya Değişimi !

iPhone 6S için özellikle ekranda yaşanan problemlere karşı destek vereceğini duyuran Apple yeni yaptığı açıklamada bu işlemleri bir adım daha ileri götürdü.

Telefonlar için gelen eleştirilerin büyük bir kısımda telefonların sıklıkla kapandığı ve bataryasında çeşitli problemlerin yaşandığı duyurulmuştu. Bataryada yaşanan bu problemlerin giderilebilmesi için Apple bugüne dek pek çok farklı güncelleme yapmış olsa dahi bu güncellemelerden arzu edilen sonuç elde edilmedi. Kullanıcıların sorunlarının çözümlenmemiş olması bu konuda ciddi sıkıntılara neden olurken, yapılan son açıklamada kullanıcılarının bu sorununa çare bulmak için bedava batarya değiştirme desteği sayesinde kişilerin telefonlarında yaşadıkları bataryada problemlerin sona erdirilebileceği belirtildi.

Batarya değişimiyle birlikte gündemde farklı atışmalar da yaşanmaya başlanırken özellikle bataryalarda herhangi bir hata olup olmadığı veya patlamaya nedeniyet verecek bir hatanın belirlenip edilmediği konuşuluyor.

Apple tarafından yapılan resmi açıklamalarda bu konuda ayrıntılı bir bilgi verilmezken yalnızca sorunlu olan kişilerin bu konuda destek alabileceği ve bedava bir şekilde pil değiştirerek telefonunu problemsiz bir şekilde kullanmaya devam edebileceği açıklandı. Bu açıklamaların yapılmasıyla birlikte iPhone 6S kullanıcılarına önemli bir olanak sağlarken önümüzdeki dönemlerde değişim işlemlerinin yoğun bir şekilde yapılması bekleniyor.

Bu sayede kullanıcıların bataryadan kaynaklanan mağduriyetleri giderilmiş olacak. 

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.