İnternet İçin Ucuz İnternet Paketleri Hangileri ?

İnternet İçin Ucuz İnternet Paketleri Hangileri ?

Günden güne gelişen teknoloji, yaşamımıza bir çok yeni cihazı dahil etti bile. Yeni cihazlardan zamanımızda en popüler olanları ise; bilgisayarlar ve akıllı telefonlar. Bu teknolojik cihazlar, gün geçtikçe bizlere yeni deneyimler yaşatmaya devam ediyor. Fakat bilindiği gibi günümüzdeki teknolojik cihazların, 2 adet dostu bulunmakta. Teknolojik cihazların arkadaşları; hepimizin bildiği web ve elektrik! Bilindiği gibi elektrik, teknolojik cihazların çalışması için, internet ise; teknolojik cihazların âdeta sosyal yaşama bağlanabilmesi için gereklidir.

21. Yüzyılda İnternet 

İnternet, sosyal medyaya atılan bir adım olarak, zamanımızda oldukça önemli bir yere sahip. Kullanıcılar, her an webe sahip olmak istedikleri için web sağlayıcıları, kullanıcılara çeşitli tarifeler ile mobil web paketleri de dahil bir çok web paketini, aynı anda sunuyor. Fakat kullanıcılar, kendilerine sunulan onlarca tarife karşısında; âdeta sudan çıkmış balığa dönüyorlar ve hangi tarifeyi seçecekleri konusunda, oldukça zor anlar yaşıyorlar. Bu noktaya gelindiğinde, kullanıcılar genelde kullanım tercihlerine göre; en hızlı webi, en ucuza almanın yollarını araştırıyor. Fakat bir çok web sağlayıcısı, âdeta kullanıcıların gözünü boyuyor. Kullanıcıların gözünü boyama deyimini kullanıyoruz, çünkü vaat edilen web hızları, adil kullanım kotası ismi altında; birkaç gün içinde yerlere iniyor. Kullanıcıların bu durumdan oldukça şikayetçi olduğu, zaten biliniyor! İnternet sağlayıcıları ise; günden güne farklı içerikler ile kullanıcıları tekrar farklı tarife isimleri ile rahatsız ediyor! Taahhüt ve kota ise; kullanıcıların âdeta yaka silktiği, bir başka pazarlama taktiği. Kullanıcıları bu karmaşık durumun içinden çıkartmak için en hızlı web ve en ucuz web paketleri’ni araştırarak, bir araya getirdik. Oluşturduğumuz listeye ise; en ucuz web paketleri adını verdik.

istock_web-internet-1-1600-x-1200

En Ucuz İnternet Paketleri

1-) Turkcell Superonline Web Hizmeti

Günümüzdeki en ucuz web; Turkcell Superonline a ait. Turkcell Superonline a ait tarife, taahhüt içermesine rağmen; oldukça kullanıcı dostu görünüyor. Bunun sebebi ise; tarifenin, kullandığın kadar ödeme yap mantığıyla işlemesi. Kullanıcılara 25 Mbps webin sunulduğu tarife, aynı vakitde 4 GB kota, son model ev telefonu ve 3000 dakika konuşmayı da içinde barındırıyor. Tüm bu hizmetlerin karşılığı, Turkcell Superonline’ın kullanıcılardan talep ettiği, aylık ücret ise; yalnızca 19,9 Türk Lirası.

2-) Türksat – UyduNet Web Hizmeti

En ucuz web paketleri içinde yer alan bir diğer en ucuz web tarifesi, Türksat – UyduNet e ait. Türksat – UyduNet, kullanıcılarına 2 sene kendileriyle kalma sözü karşılığında, 10 Mbps’ye varan web ve kablo TV hizmeti sunuyor. Türksat – UyduNet in kullanıcılarına sunduğu her yöne 100 dakika ise; paketin bir diğer artısı oluyor. Türksat – UyduNet in bu hizmetler karşılığı, kullanıcılarından aylık talep ettiği ücret ise; yalnızca 20,99 Türk Lirası.

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.