Instagram Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Instagram Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yaygın olarak kullanılan ve çeşitli özelliklere sahip olan instagram hesabınızı şayet toplum kurallarına ve toplum koşullarına uygun olamayan davranışlardan dolayı kapatıldığını düşünüyorsanız bu kapanma sebebinin yanlış bir nedenden dolayı olduğunu düşünüyorsanız bu duruma katiyetle itiraz etme hakkına sahip olabilirsiniz.

Hesabınızın bazı sebeplerden dolayı kapandığını düşünüyorsanız hesabınıza giriş yaptığınızda kapandığına dair mesaj olarak size görülecektir. Bu duruma itiraz etmek istiyorsanız hesap kullanıcı ve şifreniz ile giriş yaparak adımları takip ettikten sonra hesabınıza tekrar ulaşma olanağına sahip olabilirsiniz. Bu durum sonucunda hakkınızı katiyetle arayıp hesabınıza tekrar güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Instagram Hesabı Nasıl Kullanılır ?

Birçok kişi tarafından aktif olarak kullanılan instagram hesabı çeşitli özelliklere sahip güzel bir uygulamadır.

Instagram hesabının en önemli özelliklerinden birincisi hesaba dilediğiniz kadar video ve resim yükleme olanağına sahip olmanızdır. Çektiğiniz fotoğrafları dilediğiniz kadar paylaşabilir ve bunları uygulama kullanıcısı olan arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

İnstagram hesabını kullanmak için yapmanız gereken tek şey play storeden indirdikten sonra kurulumunu yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulamanın çıkartmış olduğu boomerang uygulaması da gif şeklinde video oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Uygulamayı indirdikten sonra kullanıcı ismi ve parola alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Instagramda Şifre Değişikliği Nasıl Yapılır ?

İnstagram uygulaması ilk çıktığı vakitlerde iphone cihazlarına uygun olarak çıkmıştır ve zamanla diğer akıllı telefonlara uygulanmaya başlanmıştır. Dünya da popüler olarak kullanılan instagram hesabında bir diğer önemli konuysa koyulan şifrenin tekrar değiştirilmesi durumudur. Bu uygulamada instagram şifresini değiştirmek için profili düzenle seçeneğine tıklayarak başlayabilirsiniz. Devamında şifreyi değiştir kısmına geçerek mevcut parolanızı girdikten sonra yeni parola alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Instagramda Fotoğraflara Zoom Yapma Özelliğini Kullanma Nasıldır ?

İnstagram hesabı bir çok kişi tarafından yaygın olarak kullanılan bir uygulama olarak kullanılmaktadır. Sürekli yeni özellikler gelmesi açısından bir çok güncelleme gelmektedir ve son gelen güncellemeyle zoom büyütme özelliği geldi ve artık paylaşılan fotoğrafları dilediğiniz gibi büyütme işlemini yapabilirsiniz. Şuanda iphone cihazlarında yaygın olarak kullanılan özellik artık android işletim sistemi olan telefonlar içinde artık kullanılabilir durumda.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.