Instagram Beklenen Özelliğini Kullanıma Sundu !

Instagram Beklenen Özelliğini Kullanıma Sundu !

Genelde öyküler güncellemeleriyle adından söz ettiren sosyal medya uygulaması bugünlerde ise uzun süredir beklenen bir diğer özelliğini güncelleme olarak sundu.

Instagram tarafından sunulan yeni özellik Instagram Live kısaca Instagram naklen yayın özelliği oldu.

Duyurulduğu ilk andan bu yana merakla beklenen Instagram naklen yayın özelliğinin duyurusunun yapılmasının hemen arkasından özelliğin nasıl olacağı atışmalara konu olmuş ve Instagram’ın nasıl bir çalışma yapacağı merakla beklenilmeye başlamıştı.

Merakla beklenen naklen yayın özelliğinin sonunda yayınlanması ile beraber ise özelliğin kullanımına ilişkin tüm ayrıntılarda net bir şekilde ortaya çıktı. Instagram tarafından yapılan açıklamaya göre bahis konusu özellik gene hikayeler bölümü için kullanılacak. Hikayeler bölümünde yer alacak özellikle birlikte canlı yayın başlatabileceksiniz. Canlı yayınınız başladığı andaysa canlı yayınınızın bildirimleri tüm takip edenlerinize gönderilecek. Tüm bu özelliklerle birlikte şimdiden büyük sevi toplayan güncellemenin geliştirilmesine devam edileceğini de belirtmekte yarar var.

Bu sayede yaşadığınız anları arkadaşlarınızla canlı bir şekilde paylaşabileceksiniz. Instgram’ın sürekli olarak rakiplerinden geri kalmak istememesi kimi kullanıcıların tepkisine neden oluyor. Bu yeni özelliklerin Instagram’a nasıl yansıyacağı ise büyük bir merak konusu. Bu sorunun cevabı ise zamanla ortaya çıkacak. 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.