GTA 6’nın Beklenen Özellikleri Neler ?

Bilindiği üzere Grand Theft Auto serileri herkes tarafından sevilen bir oyun olmuştur. Yıllarca oyun severler tarafından sevilerek oynanmış bir oyundur. Her serisinde yeni özellikleri oyun severlere sunmuş ve her çıkarttığı oyun ile sükse yapmıştır.

Rockstar Games, serinin son oyunu olan Grand Theft Auto 5’i çıkarmış ve çok büyük bir ilgi görmüş ayrıca satış rekorları kırmıştır. Açık dünya oyunu olarak herkes tarafından büyük küçük demeden oynanan bir oyundur.

Oyun severler ise merakla yeni çıkacak olan Grand Theft Auto(GTA) 6’yı beklemeye başlamışlardır. GTA 6 hakkında en çok merak edilenler ise;

gta-6

  1. Çıkış Tarihi; En çok merak edilen konular arasında gelmektedir. GTA 4 ile GTA San Andreas arasında 4 yıl, GTA 4 ile GTA 5 arasında ise 5 yıl olduğunu hesaplarsak ve oyunları günden güne dahada geliştiği göz önünde bulundurulursa tahmini çıkış tarihi 2019 yılı gözüküyor. Ancak Rockstar Games herhangi bir süpriz yapmazsa tabii.
  2. Yeni Hikaye Pariste Geçebilir; GTA’da en çok oyun severleri sıkan konular arasında şehir dokularının birbirine benzemesi konusudur. Bundan dolayı yeni harita GTA 6’da Paris şehrini kullanabilir. Buda açık dünya oyununda ayrı bir güzellik yaratabilir.
  3. Ana Karakter Kadın Olabilir; GTA 6 bir devrim gibi karar alarak ana karakteri kadın yapma olasılığı vardır. Bu yüzden oyun severler ana karakteri kadın olan bir oyuna şimdiden kendilerini hazırlamalarını öneririz. Tabi oyunun işleyişi göz önüne alındığında kadın karakter etrafından oyunun nasıl şekilleneceği ise merak konusu.
  4. Harita Boyutu; GTA 5’te haritayı olabildiğince büyüten Rockstar yapımcıları şimdi ise bununda üstüne çıkmayı planlıyor.

maxresdefault

  1. Süpriz Yumurta; Oyunun daha eğlenceli hal almasını sağlayan küçük süprizlerle oyunu eğlenceli hale getiren, çeşitli yerlerde saklanmış olan şeylerdir. Buda oyuna ayrı bir renk katıyor. Ancak bunları bulmak pekte kolay değil. Özellikle GTA 6’da bunların kat ve kat artması bekleniyor.

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.