Google Play Müzik Baştan Aşağı Yenileniyor !

Google Play Müzik Baştan Aşağı Yenileniyor !

 

Google, çevrim içi müzik dinleme servisi Play Müzik’in dizaynını baştan aşağı yeniledi. Ayrıca, yeni dizaynın yanı sıra Google Play Müzik, suni zeka teknolojileri sayesinde artık daha şahsi bir deneyim sunuyor. Peki, bu haftadan sonra Android ve iOS uygulamalarının yanı sıra internet sitesi üstünden Play Müzik’in yeni dizaynıyla kullanıcıları buluşturacak olan güncelleme, hangi yenilikleri beraberinde getiriyor? İşte o yenilikler;

Google Play Müzik, artık yeni suni zeka teknolojisi sayesinde bulunduğunuz konum, etkinlik ve hava raporu gibi kriterleri analiz ederek ruh halinize uygun çalma listeleri önerebiliyor. 

Google’ın kişiselleştirilmiş program stratejisini bir kez daha ön plana çıkaran güncellemeyle Play Müzik her açılışta sizi farklı bir arayüz ile karşılıyor.
Yeni kabiliyetleriyle Apple Music ve Spotify gibi servislerin karşısında ciddi bir rakip olmayı hedefleyen Google, otomatik öğrenme özelliği sayesinde Cumartesi akşamı size parti için uygun çalma listeleri tavsiye ederken, Pazar akşamı dinlenirken dinleyebileceğiniz çalma listeleri tavsiye ediyor.

Bu özelliğin kullanış açısından kullanıcılara nasıl bir zevk vereceği ise merak edilen sorular arasında. 

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.