Google Pixel’de 4G LTE Bağlantısında Yaşanan Sıkıntılar Can Sıkıyor

Google Pixel’de 4G LTE Bağlantısında Yaşanan Sıkıntılar Can Sıkıyor

 

Google tarafından piyasaya sunulan cihazlarda yeni sorunların yaşanmaya başlandığı belirtildi.  ‘Konu ile ilgili kullanıcıların büyük bir bölümünün hata bildirimi yapmaya başladığı belirtilirken bu hata bildirimi doğrusunda yapılan incelemelerde telefonda çeşitli problemlerin olduğu açığa çıkarıldı.

Yapılan açıklamalarda özellikle firmanın yeni akıllı cihazının 4G bağlantısında sorunlarının yaşandığı ve bağlantının gerçekleştirilemediği ifade edilirken şu an için Google tarafından soruna yönelik herhangi bir çözüm geliştirilmedi. Kullanıcıların bağlantı kurmasında herhangi bir sorun olmasa da özellikle bağlantının kurulduktan sonra kullanımı esnasında çeşitli bağlantı problemlerinin yaşandığı ve kopmaların olduğu belirtiliyor. Bu bakımdan kullanıcılar telefonlarında 4G kullanımında ciddi sorunlarla karşı karşıya. 

Konu ile ilgili gündeme gelen bilgilerin arkasından Google tarafından soruna yönelik çözümlerin geliştirileceği belirtilirken bu sayede kullanıcılar yapılacak yeni güncellemeyle birlikte telefonlarını problemsiz bir şekilde kullanmaya devam edebilecek.

Google piyasada en fazla güvendiği telefon modellerinden olan Google Pixel için güncellemeleri ihmal etmezken yaşanan problemler sonrası da kısa sürede yeni güncellemeler ile kullanıcıların sorunu çözmesi sağlanıyor. Bu bakımdan yapılan bildirimler ile beraber Google’ın gelecek günlerde yaşanılan bu sorunu kesin olarak çözümlemesi bekleniyor.

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.