Google Android 7.1 Güncellemesini Yayınlayacak !

Google Android 7.1 Güncellemesini Yayınlayacak !

Google kendi akıllı telefonları olan Nexus ve Pixel cihazları için Android’in en güncel versiyonu olan Android 7.1’in ikinci ön izleme versiyonunu yayınladı.

Pek çok kullanıcının merakla beklediği bu sürümün beraberinde neler getirdiğini öğrenebilmek için, önce kullanıcılar bu güncellemeyi cihazlarına Android Beta Programına dahil olmaları gerekiyor. 

Google’ın Nexusa 6P ve 5X’te NPF26F yapı koduna sahip olan bu güncelleme, Pixel C cihazına NPF34H yapı numarasına sahip olarak geldi. Google’ın ilk Android 7.1 Nougat geliştirici ön izleme sürümünden bir ay sonra gelen bu ikinci ön izlenme versiyonu Google’ın daha önceden de söz vermiş olduğu gibi Nexus 6P, Nexus 5X ve Pixel C cihazları ile birlikte ek olarak Nexus 9 cihazına da geliyor. 

Bu güncellemede yer alan iyileştirmeler ise “finale yakın sistem davranışı ve kullanıcı arayüzü” çok sayıda hata onarımı ile birlikte sistemde önemli performans artışlarını getiriyor. Bakalım bu güncellemenin final sürümünün cihazlara ne vakit geleceği konusu ise belirsizliğini koruyor. 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.