Bu Hafta Piyasaya Sürülen Konsol Oyunları Hangileri ?

Her yıl, her ay, her hafta yada günden güne sürekli olarak yeni oyunlar piyasaya sürülüyor. Oyunseverler çıkacak oyunları yakından takip ediyorlar. Kimi oyunlar çok tutulurken kimi oyunlardan ise hiç söz edilmiyor. Yani bekleneni karşılamıyor.

İşte oyunseverlerin merakla beklediği bu haftanın çıkacak oyunları;

1.DARKSIDERS: WARMASTERED EDITION
Yapımcı: NORDIC GAMES
Tür: AKSİYON
Platform: PC, PS4, XO, Wii U
Çıkış Tarihi: 22 KASIM

darksiders-warmastered-edition

Mahşerin dört atlısı harekete geçiyor ve Cennet ve Cehennem arasında yaşanan savaş her şeyi değiştiriyor. Sevilen Darksiders serisi bu kez yenilenmiş haliyle geri dönüyor. Mahşerin 4 atlısından Savaş’ı konu alan ilk oyun 22 Kasım’da yeniden oyuncularla buluşuyor.

2.THE DIVISION: SURVIVAL
Yapımcı: UBISOFT
Tür: AKSİYON
Platform: PC, PS4, XO
Çıkış Tarihi: 22 KASIM

img

Geçtiğimiz Mart ayında piyasaya sürülen ve ilk başlardaki büyük ilgiyi diri tutmayı başaramayan The Division, bir kez daha şansını deniyor. Bu kez diğer hayatta kalma oyunlarından alıştığımız modlar da oyuna ekleniyor. Hayatta kalma öğeleri ön plana çıkarken, soğuk faktörü sonunda oyun için bir anlam ifade ediyor.

3.BATMAN EPISODE 4
Yapımcı: TELLTALE
Tür: MACERA
Platform: PC, PS, XBOX, MOBİL
Çıkış Tarihi: 22 KASIM
cvqe6lfw8aawj9d
Batman’nin sinematik macerası Batman The Telltale Series – Episode 4: Guardian of Gotham ile devam ediyor. Başarılı oyun serisinin yeni bölümü ile bir kez daha Gotham komploları, derin suçları ile baş başayız. Bakalım, Gotham’ın gardiyanı neler yapacak?

4.GARY THE GULL
Yapımcı: LIMITLESS
Tür: MACERA
Platform: PS4
Çıkış Tarihi: 22 KASIM
gary-the-gull-closeup-01
Gary the Gull interaktif bir kısa film olarak sayılabilir. Gary sizinle konuştuğunda siz de ona karşılık vermek zorundasınız. Verdiğiniz cevaplara dikkat edin, çünkü hikaye tamamen verdiğiniz cevaplara göre şekillenecek. PlayStation 4 için çıkan oyunun VR için tasarlandığını da ekleyelim.

5.AMNESIA COLLECTION
Yapımcı: FRICTIONAL
Tür: KORKU
Platform: PS4
Çıkış Tarihi: 22 KASIM

amnesia-collection-ps4
Tüm zamanların en başarılı bağımsız yapımlarından biri olan Amnesia, tüm oyunları ile PlayStation 4 platformuna taşınıyor. Amnesia Collection adıyla çılan bu paket, The Dark Descent, A Machine For Pigs, ve Justine’i içeriyor.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.