AYESOFT ile WordPress Haber Temaları

WordPress ile artık istediğiniz sektörde bir internet sitesinde sahip olmanız daha kolay ve daha ekonomik. Dünyanın en çok tercih edilen CMS yazılımı olarak dikkatleri üzerine çeken WordPress’de en popüler sektör ise şüphesiz ki haber siteleri. Haber sitesi açmak isteyen ancak yüksek yazılım ücretleri ve yıllık aidatlar ödemek zorunda kalmak istemeyenler WordPress ile kalite ve başarıyı yakalayabilir.

WordPress ile haber teması açmak ise oldukça kolay. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz WordPress yazılımınız için yapmanız gereken tek şey bir haber teması almak. Bu konuda wordpress haber temaları gerek bireysel kişiler tarafından, gerekse de kurumsal firmalar tarafından internet üzerinde yer almakta. Geliştirilebilir özelliği ile dikkat çeken WordPress için ülkemizde haber temaları ile dikkat çeken kurumsal firma ise AYESOFT oluyor. Farklı ve pek çok özelliğe sahip wordpress haber temaları ile ilgi gören AYESFOT ile haber temanız sadece 5 dakika içerisinde içerik girmeye hazır!

Ücretsiz Destek, Garantili Hizmet Ayrıcalıkları!

Ayesoft ile wordpress tema ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz. Kurumsal kimliği ile dikkat çeken Ayesoft aynı zamanda sunduğu 24 saat destek ile de dikkat çekiyor. WordPress temaları ile ilgili yaşayacağını tüm sorunlarında gerek destek sistemi üzerinden, gerekse de canlı destek üzerinden Ayesoft’dan bilgi almanız mümkün.

AYESOFT firmasını bir adım öne çıkartan etkenlerden biri de kredi kartına taksit imkanı. İstediğiniz temaları artık kredi kartınıza 3,6 ve 9 taksit ödeme yaparak satın alabilirsiniz. www.ayesoft.net adresinden hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

Bu yazı 310 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
film izle
Joyetech likit
fiat yedek parça