Assassin’s Creed 3 Ücretsiz Olarak Oyun Severlerle Buluşuyor !

Assassin's Creed 3 Ücretsiz Olarak Oyun Severlerle Buluşuyor !

Assassin’s Creed oyun serisi oyun severler tarafından oldukça sevilerek oynanan oyunların başında geliyor. Oyun severlerin severek oynadığı oyun olan Assassin’s Creed 3, 2012 yılında piyasaya çıkmıştı ve kısa süre içinde yoğun ilgi görmüştü.

Oyunun beğenilen karakterlerinden olan Ezio karakterini artık içinde barındırmayan Assassin’s Creed 3 oyunu oyun severlerde büyük bir hayal kırıklığı yaşatmıştı. Assassin’s Creed 3 oyunu buna karşın oyun severler tarafından çok sevilmiş ve iyi bir satış rakamı elde etmişti. Assassin’s Creed 3 oyunu bugüne dek ücretli olarak satın alınabiliyordu ancak Assassin’s Creed 3 oyununun yapımcısı olan Ubisoft’un son açıklamasına göre Assassin’s Creed 3 bedava olacak. 

Assassin’s Creed 3 Farklı Bir Assassin’s Creed!

Ubisoft’un Assassin’s Creed 3 oyununu 2012 yılında PC, PS3, Xbox 360 ve Wii U için çıkartmıştı. Assassin’s Creed serisinin 3. oyununda Amerikan Devrimi yılları işlenmişti. Oyun bu sefer öç konusunu değil özgürlük konusunu işliyordu. 

Assassin’s Creed 3, Steam’de halihazırda 45,99TL gibi bir fiyatla satılan bir oyun. Oyunu 7 Aralık itibariyle ücretsiz olarak indirebilmek için bir UPlay hesabınızın olması yetiyor. Assassin’s Creed 3’ün resmi olarak ücretsiz olmasının ardından, UPlay üzerinden oyunu kütüphanenize ekleyebilir ve dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.