Apple’dan Tamir Programı !

Apple'dan Tamir Programı !

Siz de düşme kaynaklı olarak, cihazınızda titreme ya da dokunmatik çalışmama problemi yaşayanlardansanız, 520 TL karşılığında Apple tamir programı kapsamında ekranınızı tamir ettirebilirsiniz. Tabi bunun için de bir şart var. Ekranınızın kırık ya da çatlak olmaması lazım.

Apple tamir programının başlayacağı tarih 2 Aralık 2016.  Ülkeden ülkeye fiyatlar değişiyor. Apple’ın resmi açıklamasına göre bizde bu fiyat 520 TL olacak.

Apple.com.tr sitesinden alınan bilgilere göre, iPhone 6s Plus tamir programına katılmak için Apple mağazalarına ya da Apple teknik servislerine başvurmanız gerekiyor. Apple tamir programına başlamadan önce yedeklerinizi almanız gerektiği de duyuruda ayrıca belirtilmiş.

Ayrıca duyuruda iPhone 6s Plus’ın 5 yaşına gelmeden önce bu programdan faydalanabileceği de belirtilmiş. Bu arada şunu da bilmenizde yarar var,  Apple sevislerinde iPhone 6s Plus’ın ekran değişim ücreti , garanti var ise 520 TL, garantisi dolmuşsa, 1399 TL. Yani aslında bu fiyata garantiniz varsa, ekranı değiştirtmeniz mümkün. Garantiniz yoksa bu program size bir avantaj getiriyor.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.