Apple Tv Pisayada Kalıcı Olmayı Başarabilecek mi ?

Apple Tv Pisayada Kalıcı Olmayı Başarabilecek mi ?

 

Televizyon kanallarının ve programların artık normal antenden çıkıp, bir kutu içine girmesi ile birlikte başlayan furyaya Apple’de ayak uydurdu. Film ve oyun gibi birçok uygulamanın kullanıldığı ve son günlerde kampanyalarla evlere girmeye çalışan Apple Tv’nin beklenen ilgi ve alakayı göremediği belirtiliyor. 

Son zamanların en moda televizyon kutusu olarak ön plana çıkan ve özellikle itunes ile çalışıyor olması sebebiyle dikkatleri üstüne çeken Apple Tv, yaklaşık 800 TL verilerek alınabilen bir aygıt. 

Kumandasının özellikle yön ve başka işlevlerinin de dokunarak değilde parmakla aynı laptop’ın kendi mausesi (Touch Surface) gibi kaydırılarak kullanıldığı Apple Tv’de, birçok özelliğin ekstra para olarak kullanıcıya sunulduğu iddia ediliyor. Özelliklerin ekstra olarak para karşılığında sunulması kullanıcıları isyan ettiriyor. 

Sosyal medya hesapları üstünden Apple Tv için yapılan yorumlarda kullanıcısına yalnızca zaman kaybı ve parasal olarak külfet olarak adlandırılan bu yeni ürünün özellikleri de yalnızca ekstra ve gereksizlik olarak ifade ediliyor.
Bir çok televizyon ve değişik kampanyalarla evlere girmesi için çaba harcanan Apple Tv’yi alacaklar içinse Ekşi Sözlük âdeta tüm deneyim sahiplerini de sitesinde yorum paylaştırarak seferber etmiş durumda…

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.