Android 7 Nougat, Galaxy S7 Modelleri İçin Geliyor !

Android 7 Nougat, Galaxy S7 Modelleri İçin Geliyor !

Galaxy S7 ve S7 Edge’e yakında gelecek olan Android Nougat güncellemesinin önemli yenilikler getireceği ortaya çıktı.

Galaxy S7 ve de S7 Edge modelindeki telefonlar yakında Android 7 Nougat güncellemesine kavuşmuş olacak. Şu anda beta versiyonu yükleyip bazı kullanıcıların deneyebilmekte olduğu güncelleme, önemli değişiklikleriyle birlikte beklediğinize değecek gibi görünmekte.

Sammobile’ın edindiği resmi klavuz, pilden tasarruf etmek için çözünürlüğü QHD’den 1080p’ye ve ayrıca 720p’ye düşürebilme gibi yeni işlevler içeriyor. Diğer geliştirmeler arasında gruplanan uyarılar ve bu uyarılara doğrudan cevap verebilme, always-on display için yeni kişiselleştirme alternatifleri (yeni saat stilleri, renkler ve kendi resminizi kullanabilme) var.

Android Nougat, çoklu pencere moduna da geliştirmeler getiriyor. Örneğin artık ikiden fazla pencereyi aynı anda açabiliyor, pencerelerin boyutunu rahatlıkla ayarlayabiliyorsunuz. Arayüz ise daha basit, temiz ve aynı vakitde daha uyumlu bir görünüm almış görünüyor.

Android Nougat ile üç ay sonra bir yılını dolduracak olan S7 ve S7 Edge, tazelenmiş olacak. Beta aşamasının Aralık ortasında tamamlanması düşünülüyor; kısaca final sürümün 2017’den önce gelmesi umuluyor.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.