Otogaz İçin LPG Sıralı Sistem

Sanayi sektöründe en çok kullanılan yakıt petroldür. Ancak petrol kaynaklarının hızla tükenmeye başlaması ile alternatif enerji kaynakları araştırılmaya başlanmış, büyük araştırmalar yapılmıştır. Bu araştırmalar sonucunda, kolay elde edilmesi, ekonomik olması ve benzine oranla çevreye çok daha az zarar vermesi gibi etkenler nedeniyle alternatif enerji kaynaklarının en çok tercih edileni LPG olarak kararlaştırılmıştır. Sanayi sektörünün en önemli payını otomobiller oluşturmaktadır. Gelişmiş ülkeler İtalya, Hollanda, Fransa, Belçika, Japonya gibi ülkeler vatandaşlarına araçlarında otogaz kullanımını yaygınlaştırmaya çalışmakta ve buna büyük önem vermektedir. Türkiye’de de her geçen gün otogaz kullanımı yaygınlaşmaktadır.

Kolay elde edilebilmesi nedeniyle tercih edilen lpg, yanıcı ve patlayıcı bir gaz olması nedeniyle ekstra güvenlik önlemleri alınmasını zorunlu hale getirmektedir. Benzine göre çok farklı ekipmanlar kullanılarak araçlara montajı yapılmalıdır. Uygun ekipman ile maksimum güvenlik sağlanmaya çalışılmalıdır. Montaj ile ilgili olarak uluslararası standartlar belirlenmiştir. Lpg dönüşümü bu standartlara göre yapılmalıdır. Montajı yapacak teknisyen ya da ustanın iyi eğitim alması sağlanmalıdır. Montaj sonrasında gerekli kontrollerin de yine eğitimli kişilerce yapılması sağlanmalıdır.

Serkan Oto Lpg olarak uluslararası standartlarda ve eğitimli ustalarımız ile size en uygun montajı sağlamaktayız. Müşteri memnuniyetini vizyon olarak benimsemiş firmamız kaliteli hizmeti düşük maliyetlerle hizmetinize sunmaktadır.

OTOGAZ VE SIRALI SİSTEM

Lpg’nin en büyük avantajlarının başında çevreye en az zararı veren yakıt olması gelmektedir. Ayrıca, ucuzluğu, araç motoruna çok daha az zarar vermesi gibi nedenlerle büyük faydaları bulunmaktadır.

Ancak eskiden beri vatandaşlarımızın otogaz konusundaki en büyük problemi performans kaybı olmuştur. Aracının çekmediği, istediği performansa ulaşmadığı gibi düşüncelerle hep otogaza uzak durmayı tercih etmişlerdir. Ancak enjeksiyonlu araçların üretilmesi ile ortaya çıkan lpg sıralı sistem ile bu sorunun önüne geçilmiştir. Artık hep benzinden otogaza geçerken ki aracın silkinmesi hem de performans kaybı çok düşük seviyelere inmiştir. Artık birçok kullanıcı bu geçişleri fark etmemektedir.

Serkan Oto Lpg olarak dünya’da en çok kullanılan İtalyan markası BRC’yi sizlerin ayağına getiriyoruz. Kaliteli ekipmanlardan oluşan bu markayı kaliteli ustalarımız ve güler yüzümüzle buluşturuyoruz. Sizleri Serkan Oto Lpg’ye bekliyoruz. Ayrıca ürünlerimiz ve firmamızla ilgili gerekli bilgiler alabileceğiniz lpg.serkanoto.com.tr web sitemiz hizmetinizdedir.

Bu yazı 1035 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
film izle
Joyetech likit
fiat yedek parça