Kargo Türk Uygun Fiyatlarıyla Şaşırtıyor

Kargo Türk Nedir?

 

Kargo Türk, yerli bir taşıyıcı şirkettir. Türkiye çapında uzun bir süredir müşterilerine hizmet etmekte olan bu şirket, oldukça geniş ulaşım ağı sayesinde de sektör genelinde tanınmaktadır. Kargo Türk adlı taşıyıcı şirket, gün geçtikçe sektör genelinde farklı uygulamalara gitmektedir ve müşterilerine sunduğu çeşitlilik ve birbirinden farklı imkânlar sayesinde kısa sürede tanınmıştır

 

Kargo Türk Avantajları Nelerdir?

 

Kargo Türk firması, içerisinde müşterilere kolaylık sağlamak amacı ile birçok gönderim seçeneğini barındırıyor. Bu gönderim seçeneklerinin fiyatları birbirinden farklı olmasına rağmen sektör genelinde oldukça uygundur. Bu sayede tercih edilme oranı da buna paralel olarak artmaktadır.

 

Kargo Türk, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini arttırmak amacı ile yurt içi ve yurt dışı gönderilerde farklılaşmaya gitmiştir. Yurt dışı yapılan gönderilerde Standart ve Hızlı kargo gibi 2 farklı seçenek varken, yurt içi gönderilerde müşterilerine tam 6 farklı gönderim seçeneği sunmaktadır. Bu gönderi seçeneklerinden biri de Gün içi kargodur.

 

Gün içi kargo sayesinde sabah saatlerinde şirkete teslim eden ürünler direkt olarak kargolanmakta ve aynı günün akşamında alıcıya teslim edilmektedir. Acele götürülmesi gereken bu ürünler için göndericiden farklı bir ücret alınmakta, fakat bu ücretler sektör ücret ortalamasına göre oldukça düşüktür. Bu sebeple de gün içi kargo ve buna benzer olan Günaydın kargo seçenekleri çokça tercih edilmektedir. Günaydın kargo türü de gün içi kargo ile benzerdir. Sabah saatlerinde alıcının eline ulaşması gereken kargolar teslim edildiği günün gecesinde hemen yola çıkmaktadır. Bu sayede de günün başlangıcında kargo alıcının elinde olmaktadır.

 

Bazı kişiler işlerini genel olarak belge veya evrak üzerinden yapmaktadır. Uzun mesafeler giderek sadece bir evrak imzası atılmakta veya bunun gibi durumlar için yolculuk yapılmaktadır. Kargo Türk adlı şirket, Geri dönüşlü kargo hizmeti ile bu ihtiyaca cevap vermektedir. Göndericinin yolladığı belgeyi veya evrağı alıcıya ulaştırmaktadır. Alıcı, evrak üzerinde gerekli işlemleri yaptıktan sonra tekrar Kargo Türk aracılığı ile göndericiye geri getirilmektedir. Bu sayede genelde şirketler arasında yapılan evrak alışverişleri, farklı ve alışılmışın dışında olan kargo yöntemi sayesinde kolayca sonuçlanmaktadır.

 

Kargo Türk şirketi yurt içi ve yurt dışı gönderim seçeneklerine ek olarak farklı paketleme hizmetleri de vermektedir. Şirketin verdiği ek hizmetlerden biri de kurye çağırmaktır. Bazı durumlarda kişiler şubeye gidemeyebilir ya da kargolarını farklı sebeplerden dolayı gönderemeyebilir. Bu tür durumlarda Kargo Türk kuryeleri adrese çağrılır ve kargo adresten teslim edilir. Çok düşük ücret farkları ile yapılan kurye çağırma işlemleri de birçok şirket müşterisi tarafından tercih edilmektedir.

 

           Kargo şirketleri genel olarak belirli stratejiler izlemektedir. Sektör genelinde işleyişini sürdüren çoğu şirket de bu belirlenen stratejilere göre hareket etmektedir. Fakat ülke genelinde hızla yayılmaya başlayan Kargo Türk, yaptığı yeni çalışmalar sayesinde geniş müşteri kitleleri tarafından bilinmektedir. Site içerisinde kargo ücreti hesaplama kısmı mevcuttur. Bu seçenek ile gönderilecek olan kargonun fiyatı önceden belirlenmektedir. Site içerisinde müşteriden öncelikle bir form doldurması istenmektedir.

 

Doldurulan forma tamamen kişisel bilgiler ve ek olarak cep telefon numarası yazılmaktadır. Daha sonra yazılan numara üzerinden site görevlileri kısa süreler içerisinde dönüş yapmakta ve gönderilecek olan ürüne ait bilgiler sorulmaktadır. Gönderim yapılacak ürünün ve gönderilecek adresin uzaklığına dair bilgiler site çalışanlarına verildikten sonra site tarafından gönderim ücreti belirlenecektir. Bununla birlikte gönderim yapmadan önce ürünün kargo bedeli öğrenilecektir.

 

Kargo Türk adlı taşımacılık şirketi, site içerisinde sürekli olarak destek hattı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Gönderileri 7-24 takip etme imkânı şirket müşterilerine sunulmakta ve sürekli olarak aktif olan destek hattı ile müşteri soruları kısa süreler içerisinde cevaplanmaktadır.

 

Bu yazı 452 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
film izle
Joyetech likit
fiat yedek parça