İdilreklam İle Kişiye Özel Plaket Baskılar

Uzun zamandır kültürümüzde yer edinmiş olan plaket tam anlamı ile başarılı kişilere sunulan bir objedir. Spor müsabakalarında, okullarda öğrencilerin başarılı oldukları alanlarda, kurum ve kuruluşların başarılarında, kişilerin bireysel yükselişlerinde ve derneklere uğraşları ve yardımları sonucunda verilebilen manevi değer taşıyan bir üründür. Bu ürün, onur ve gurur niteliği taşımaktadır. Öyle ki genellikle başarılı olmuş kimselere ya da iyi bir durum ya da tavır sergilemiş kişilere layık görülmektedir. Farklı plaket çeşitleri üretilmekte olup, en çok tercih edilenleri saydam görüntüleri ile kibar ve nazik bir görüntü oluşturan kristal plaketler ve deri ya da kadife kutulara yerleştirilen kapaklı plaketlerdir. Bunların yanı sıra, oyma detaylar barındırabilen ahşam plaketler de yapılmaktadır. Plaket modellerine göz atmak isterseniz bu: http://www.idilreklam.com/ linke tıklamanız yeterli.

Ahşap, Kristal ve Size Özel Plaketler

Son zamanlarda yalnızca başarı ya da hoş davranışlar sonucu verilen gurur verici bir ödül olma niteliğinin yanı sıra anneler babalar gününde ya da doğum günlerinde sevenleri tarafından verilebilen esprili bir hediye de olmuştur. Son zamanlarda dünyanın en iyi annesine, en harika babasına gibi kelimeler ile süslenmiş plaketler ile karşılaşmak mümkündür. Hatta plaket özel yapım olabildiğinden dolayı, kişisel temenniler ve övgüler ile süslenmiş birer hediyelikte olabilmektedir. Özel günlerde, resmi törenler ile verilen plaket, resmi ifadelerden oluşmaktadır. Bu gibi durumlarda genellikle plaketlerin başında, plaketi veren kurum ya da kuruluşun ismi yazılmaktadır. Plaket hakkında daha detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşılabilir.

Ödül Takdimlerinizi Plaket İle Yapın

İsteğe göre arması, logosu ya da marka içeriği de bastırılmaktadır. Altında plakete layık görülen kişi, kurum ya da kuruluşun ismi yazılır. İsim yazısından sonra ise, plaketin veriliş amacına ve nedenlerine uygun kısa bir yazı yazılır. Plaket, önemli ve değerli işler yapan kimselere verildiğinden dolayı, teşekkür, tebrik ve minnet gibi ifadeler ile süslenebilmektedir. Plaketi yaptıran kurum tarafından, plaketin verildiği tarih ya da farklı detaylar da plaketin üzerinde yer edinebilir. Bu tür plaket modellerinin tamamını İdil Reklam ile yaptırabilirsiniz.

 

Plaketler farklı fiyat aralıklarında olmaktadır. Dekoratif anlamda işçiliği fazla oran ürünlerde ya da verileceği kurum adına orijinal fikirler ile üretilmiş olan plaketlerde fiyatlar daha farklı olabilmektedir. Yine de plaketler manevi değerleri açısından çok pahalı olmamaktadırlar. Manevi değeri ve onur kaynağı olması açısından tercih edilen değerli bir üründür.

Bu yazı 309 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
film izle
Joyetech likit
fiat yedek parça