Havas İlmi Kullanan Medyum Mahmut

Havas İlmi Vefk muska gibi tesirli dua örneklerinin bulunduğu genel olarak medyumlarca yapılan ve ebced hesabı kullanılarak yapılan İslamda ve kuranda ismi geçen gizli ilimdir. Öğrenmesi oldukça zor olmasına rağmen öğretilen bir ilimdir. Ledun ilmi kadar gizli bir ilim değildir kuran yardımı ile öğrenilebildiği söylenmektedir. Kuran’ın batın yüzü ile öğrenildiği söylenir. Havas İlminin altında 7 ilim daha vardır bunlar arasında en bilindik ve en güçlü olanı Vefktir. Havas İlminin kullanımında bir sıkıntı yoktur yani günah değildir.

Öğrenmek için çok çaba sarf edilir ve Havas İlmini öğrenmek için temiz kalpli olmak gerekir. Bunun kanıtlanması içinde Havas İlmini öğretecek olan medyum öğrenmek isteyeni teste tutar bu test oldukça sıkıntılı ve zor bir testtir. Kırk testten oluşan kırk gün boyunca yapılan ve bu kırk gün süren kırk testin kırk kere tekrar edilmesiyle öğretilmesi kabul edilen bir ilimdir. Bunu gördükten sonra medyumlara “Hocam bu nasıl öğretmek öğrenmek için öyle çok çaba harcanır mı hem de Ledun İlminden daha güçsüz bir ili için bunca zahmete girilir mi.” Diyebilirsiniz. Sayın din kardeşlerim Havas İlmi sadece dua gücünü kullanan bir ilimdir ama bu dua gücüyle her şey yapılabilir sonuç olarak burada Vefk gibi güçlü bir ilimden bahsediyoruz.

Vefkin çalışma mantığı enerjiyi bir mercekte toplayıp amaca iletmektir. Havas İlmi bunu sağlar ama Ledun İlmi o enerjinin nerede birleşeceğini nerede olacağını belirler. Yani havas ilmi enerjiyi odaklar ama Ledun İlmi o enerjinin nerede olması gerektiğine karar verir. İşte Ledun İlmi bu derece bir ilim olduğu için daha zordur ve sadece bu yetenek Allah tarafından seçilmiş kullarına verilir. Havas İlmi de bir medyumun bilgisi eşiğinde Ledun ilminin yaptığını biraz farklı ve daha az güçlü bir şekilde yapar tam olarak Ledun İlmi ile yapılan işleme karşılık gelmez ama genede Ledun İlmi gibidir bu yüzden çok zor bir şekilde bu ilmin öğretilmesi kabule edilir ve öğrenilir. Havas İlmini öğrenmek isteyenler genel olarak bu testlerde bir süre sonra takılır ve genelde geçemez.

Medyum Mahmut’un diğer yazıları için http://www.medyummahmutkilic.com

Bu yazı 161 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
film izle
Joyetech likit
fiat yedek parça