Ema Ayakkabı Player SD – Elect Tam da Size Uygun

Ema ayakkabı güvencesi ve kalitesiyle üretilen bu ürün, elektriği, sıcağı ve soğuğu yalıtarak ayaklarını darbelere karşı en iyi şekilde korumaktadır.

Ema ayakkabı, işçiler için çalışma ortamlarına göre yazlık ve kışlık ayakkabılar üreten, oldukça bilindik ve kaliteli bir markadır. Elektrikçi ayakkabısı piyasa da fazla bulunmamaktadır. Fakat Ema ayakkabı çalışma ortamına göre özellikler belirleyerek daha rahat ve konforlu ürünler sunmaktadır. Bu ayakkabıların özelliklerinde, çalışma ortamları, kullanıcının rahatlığı, hareket etme alanı gibi nitelikler göz önünde bulundurulmaktadır. Bu bilgiler neticesinde ise işçilerin en rahat edebileceği şekilde ürünler üretilmektedir.

Ema Ayakkabı Player SD – Elect Özellikleri

Elektrikçi ayakkabısı, kompozit burunlu olarak yapılmıştır. 200 joule darbe direnci ve 15 bin Newton baskı direnci sayesinde, ayakların darbe ve dış etkenlere karşı korunması sağlanmaktadır. Ayrıca elektriğe, sıcağa ve soğuğa karşı da yalıtımlıdır. Böylece dış etkenlerin ayağınıza ulaşmasını engellemektedir. Çelik buruna göre daha hafif olan ürünün, 42 numaralı bir çifti 920 gram ağırlığındadır. İsteyenler çelik veya kevlar ara tabanda ekletebilmektedir. Ürün, süet deriden yapılmış olup, %100 sığır derisidir. Taraklı ayaklar için ideal olan ürün, geniş ve rahat kalıpları sayesinde özgürce hareket etme imkanı sunmaktadır. Mostra tabanlığı yüksek nefes alabilir özelliğine sahiptir. İç yapısının anti statik, anatomik ve absorbe edici olması sayesinde terlemeler ve aşınmalar engellenmektedir. Monto poin 270 kalıbı sayesinde ayak konforu da sağlanmaktadır. Taban kısmı çift yoğunluklu ve ultra hafif özelliğindedir. Poliüretan darbe emici tabanı, dış etkenlere karşı en iyi korumayı sağlarken, ayakların yumuşak zeminde konforunu sağlar. 40 ve 47 arasında her türlü numarayı bulabilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz. Elektrikçi ayakkabısı gece görünür reflektine de sahiptir ve bu reflek 3 m’ye kadar görülebilmektedir. Hiçbir yerinde metal aksam bulunmamaktadır. Bu ürün ile elektrikçiler daha rahat bir şekilde çalışabilmekte ve hareket kısıtlaması yaşamamaktadır. İŞ yerlerinde kullanırken ayaklarınıza darbe gelmesi durumunda, koruması sayesinde hiçbir zarar gelmemektedir.

Bu yazı 160 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
film izle
Joyetech likit
fiat yedek parça