Sosa Milan’la uzlaştı!

Sosa Milan'la uzlaştı!

 

Dün akşam saatlerinde ortaya çıkan bu haberin arkasından, saatler ilerledikçe transferin ayrıntıları da netleşmeye başladı.Sezonu şampiyon tamamlayan Beşiktaş’ta, yıldız futbolcuların talipleri de gün geçtikçe artıyor. Gökhan Töre’yi 13 milyon Euro satış opsiyonu ile West Ham United’a kiralayan siyah beyazlılarda Jose Sosa’nın da takımdan ayrılması gündeme geldi. Arjantinli futbolcunun talibiyse İtalyan devi Milan…

sosa

Sosa Milan’la uzlaştı

Dün akşam saatlerinde ortaya çıkan bu haberin arkasından, saatler ilerledikçe transferin ayrıntıları da netleşmeye başladı. İtalyan basınında yer alan son haberlere göre Milan, Sosa’yla yaptığı görüşmeler sonucunda oyuncu ile her konuda uzlaştı. Ancak Beşiktaş cephesiyse henüz transfere onay vermiş deyil.

Beşiktaş 8 milyon Euro istiyor

Siyah Beyazlılar’ın Arjantinli yıldız için 8 milyon Euro bonservis ücreti istediği, Milan’ın ise 4 milyon Euro teklif ettiği belirtildi. Haberde, Milan’ın bu transferi ucuz bir şekilde kapamayı düşündüğünün, Beşiktaş’ın fiyatta indirime gitmemesi durumunda ise transferin suya düşeceğinin altı çizildi.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.