Rıdvan Dilmen TFF Başkanlığına Aday Olacak Mı ?

Rıdvan Dilmen TFF Başkanlığına Aday Olacak Mı ?

Fenerbahçe ve Milli Takım’ın eski futbolcusu Rıdvan Dilmen, 2019’da TFF Başkanlığı’na aday olacağını ifade etti. TRT Spor’da konuşan Dilmen’in açıklamaları şu şekilde:

“Ben isteseydim Futbol Federasyonu’nda vazife alırdım. 3 yıl önce de alırdım, 5 yıl önce de alırdım. Ben çok normal, düz ve mutlu şekilde yaşamaya çalışan bir insanım. Yıllarca birilerini bir yere getirmek için kumpaslar kurdular, dümen yaptılar, algı operasyonları yaptılar, hâlâ yapıyorlar da. Bizim o işlere kafamız çalışmaz. Onlar da zannediyorlar ki biz bunları düşünebiliriz. Böyle bir kabiliyetimiz yoktur bizim. Benim Türkiye Futbol Federasyonu’ndan hiç bir beklentim yok. Buradan söyleyeyim de bu algıyı bir kapatsınlar. Ben Futbol Federasyonu’nun herhangi bir yerinde yönetici, ikinci başkan, as başkan, yönetim kurulu, altyapılar, üstyapılar… İsteseydim, ben bunu hak ediyorum. Ben Türkiye’de futbolu en iyi bilen adamlardan bir tanesiyim. Allahıma şükürler olsun alnımız da ak dolaşan bir insanız. Bunu da hak ediyorum. Futbol kariyerim iyidir, futbol bilgim iyidir. Ama ben hiç düşünmedim.

Tff Başkanlığına Aday Olacağım ! 
“2019 seçimlerinde sağlığım yeterli olursa evet Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı, yaşamımda ilk kere söylüyorum, olmak isterim. Yıldırım Bey’in başkanlık süreci bittiği zaman, konjonktür doğruysa, Allah sağlık verdi ise belki düşünürüm. Yakışır mı? Bana da yakışır. Milli Takım Koordinatörlüğü. O da yakışır…”
 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.