İNGİLİZ BASININDAN VAN PERSİE İÇİN İLGİNÇ İDDİA !

İNGİLİZ BASININDAN VAN PERSİE İÇİN İLGİNÇ İDDİA !

Fenerbahçenin süper starı son maçında yara almıştı. Hafif yaralı olduğu belirtilmesine rağmen, İngiliz basınının attığı başlık yok artık dedirtti. Fenerbahçe’nin en son oynadığı Akhisar Belediyespor mücadelesinde girdiği ikili bir konum sonrasında kaşı ve göz kapağından yaralanan Van Persie’nin sağlık durumuyla ilgili İngiliz basını abartılı başlıklar attı.

ALAY KONUSU OLDU

Maçta sakatlanıp hastahaneye kaldırılan lakin maç sona ermeden sahaya geri dönen bir oyuncunun sağlık durumu konusunda kör oldu yorumlarına varabilecek düzeyde başlıklar atan İngiliz basını sosyal medyada dalga konusu oldu. 

Yapılan eleştirilerde “kör olsa maçı izlemede ne işi var, bence siz körsünüz” yorumu en fazla retwitlenen mesaj oldu. 

5074523

FENERBAHÇE DOKTORUNUN AÇIKLAMASINA RAĞMEN İNGİLİZ BASINI MANŞETLERİYLE HAYRETE DÜŞÜRDÜ 

Fenerbahçe’nin doktorlarından gelen açıklamada oyuncunun yaralanmasının yüzeysel olduğu, göz kapağında bir açılma olduğu lakin gözüne ve göz bebeğine herhangi bir zarar verilme durumunun bahis konusu olmadığı belirtilmişti. İngiliz basını ise, Robin Van Persie artık sol gözünü kullanamayacak, tek gözü tamamiyle görmeyecek, görme yetisini kaybetti şeklinde başlıklar attı. 

ÖNÜMÜZDEKİ MAÇTA SAHADA

İngiliz basınının uydurma haberlerine inat, sakatlık durumunuda atlatan Van Persie’nin sonraki maç kadrosuna dahil edilmesi bekleniyor. 

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.