Galatasaray’da Selçuk İnan Krizi Çözüldü Mü ?

Galatasaray'da Selçuk İnan Krizi Çözüldü Mü ?

Fenerbahçe derbisinin ardından nerdeyse sonuç kadar konuşulan konulardan birisi de Selçuk İnan kriziydi.

Maça Cavanda’nın darılması ile ilgili yaptığı yoruma Ayhan Akman tarafından yanıt verilmişti. Selçuk “hiç ısınmayan adamı oyuna alacaksınız biz neden ısınıyoruz” diye sitem etmişti. Kulübede bulunan yardımcı antrenör Ayhan Akman ise kararların teknik heyet tarafından verildiğini söyleyip Selçuk İnan’a yanıt vermişti.

Bugün yapılan antrenmana Selçuk İnan da katıldı. Maç öncesi antrenmana katılmayan Selçuk İnan’ın bugün antrenmandan önce teknik direktör Jan Olde Riekerink ve Ayhan Akman ile görüşüp yaşanan tatsızlığı tatlıya bağladıkları belirtildi.

Başkan Dursun Özbek’in de bugün yapılacak yönetim kurulu öncesi Florya’da olduğu belirtildi. Takım içerisinde neler olup bittiği konusunda Dursun Özbek’in profesyonellerine neler oluyor diye rapor istediği belirtildi.

Galatasaray’da Bursaspor maçı öncesi kaptan Selçuk İnan ve Jan Olde Riekerink basın toplantısını birlikte verecekler. Bu zamana kadar Selçuk İnan’ın kaptanlığında büyük başarılara imza atan kulüpte bu gelişme olumlu olarak karşılık buldu. Taraftarların sosyal medyada Selçuk İnan’ın hakkını teslim ederek bir hastag oluşturmaları da milli futbolcuyu memnun etti.

 

 

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.