Galatasaray’da Büyük Değişiklikler Olabilir !

Galatasaray'da Büyük Değişiklikler Olabilir !

Galatasaray’da yönetime yakın adların Fenerbahçe derbisinden sonra yaşanan gelişmeleri değerlendirirken konu apayrı yerlere gelmeye başladı. Bursaspor maçından çıkacak olası bir kötü sonuç sonrasında başta Levent Nazifoğlu olmak üzere Riekerink, Hollandalı kaleci antrenörü Hoest, Sneijder ve De Jong ile beraber Sabri’nin ipinin çekileceği konuşuluyor.

Bursaspor maçı sonrasında gelecek olası başarısızlık sonrasında Başkan Dursun Özbek’in değiştireceği ilk isim Levent Nazifoğlu olacak. Yabancı bir sportif direktör konuşulsa da, Başkan yeni bir seçim olma ihtimalinin ortadan kalkması ile yeniden yönetime girmeyi unutan Abdürrahim Albayrak’a teklif götürecek. Albayrak’a kardeşi ile beraber futbol şubesini yönetmesi teklifinde bulunacak.

Aracılar vasıtası ile Fatih Terim’le görüşmek için yaptığı hamleden hayal kırıklığına uğrayan Dursun Özbek’in yapmayı planladığı  Albayrak hamlesinin ise Terim’in iknası için olduğuysa yüksek sesle konuşuluyor. Daha önce Özbek’i reddeden Albayrak’ın, Başkan’a yaklaşmasının arkasındaysa Riva’yla alakalı yapılan toplantıda Başkan’ın aldığı ezici üstünlüğün olduğu da gelen bilgiler arasında.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.