CİMBOM TRANSFERLERİNİ BEKLİYOR

gs_1

Bilindiği üzere Galatasaray şuana kadar Serdar Aziz Ve Emrah Başsan transfleri dışında herhangi bir transfer yapmadı. Özellikle Teknik Direktör Riekerink defansif orta saha ve forvet konusunda aşırı şekilde ısrarlı. Mutlaka bu bölgelere transfer yapılmasını istiyor. Zaten Cimbom’un en büyük eksiğide forvet ve defansif orta saha oyuncusu.

galatasaray-yeni-teknik-direktoru-jan-olde-riekerink-yonetiminde-calisti-002

Riekerink, yeni transferlerin haftaya takıma katılacağını söyledi. Sözlerine ”Transfer kolay alınacak bir karar değil. Verilecek yanlış bir karar, tüm sezonun kötü geçmesine neden olabilir. Yönetimimizle son derece uyumlu bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Benim hoca olarak istediklerim belli. Doğru adımlar atıyoruz. Transfer konusunda şuanda iyi gittiğimizi düşünüyorum. ” şeklinde devam etti.

Jason Denayer’i yeniden kiralamak isteyip istememesi sorusu üzerine; ”Benim kulağıma gelen, hocanın ondan memnun olduğu şeklinde. Önce kulübünün onu kiralık istemesi gerekiyor. Ayrıca bizim de 5 stoperimiz var.” yanıtını verdi.

Liverpool forması giyen Lucas Leiva’yı transfer etmekle ilgili soru üzerine de; ”Tecrübeli ve iyi bir oyuncu ancak düşündüğümüz başka isimler de var.” dedi.

 

Galatasaray’ın transferdeki forvet adayı olan Manchester City’li Bony içinde görüşmeler devam ediyor. Cimbom’un teknik direktörü bu transferde ısrarcı olunmasını istediği belirtildi.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.