Öğrencisini Döven Öğretmen Hakkında Şok Karar !

Öğrencisini Döven Öğretmen Hakkında Şok Karar !

 

Ümraniye’de bir ilkokulda meydana gelen vakada iddiaya göre, T.K. adlı öğretmen talebelerinden tahtaya yazı yazmalarını istemiş, tahtaya çıkan talebeler yazmakta zorlanınca öğretmen T.K. öfkelenerek talebelerine vurmaya başlamıştı. Görüntülerin bir talebe tarafından cep telefonu ile çekilmesi ve medyaya yansımasının arkasından T.K. adlı öğretmen hakkında adli işlem başlatılarak velilerin ve talebelerin ifadesine başvuruldu.

Ardından T.K.’yı arayan polis hafta sonu öğretmenin bulunabileceği tüm adreslere baskın yapmasına karşın kendisine ulaşamadı. Daha sonra öğretmen T.K. Ümraniye İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amirliği’ne gelerek teslim oldu. Buradan adliyeye sevk edilen T.K., savcılık sorgusunu arkasından serbest bırakıldı.

Böyle bir olaydan sonra öğretmenin nasıl olurda serbest kalır sorusu akla gelmiyor değil. Ayrıca bu tür insanların öğretmenlik gibi önemli bir vazifeye getirilmesi veya yaptırılması önlenmelidir. Ülkenin geleceği olan çocuklara tahammülü olmayan bir öğretmen öğrencilerine hiçbir şey veremez. 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.