İşte MHP’nin Mersin büyükşehir adayı

İşte MHP'nin Mersin büyükşehir adayı

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Yunus Emre Kültür Merkezi’nde meclis üyeleri ve belediye çalışanı ile buluştu. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı MHP’li Burhanettin Kocamaz’ın gelecek dönem aday olmayacağını bildirmesi sonucu MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kendisini Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterdiğini belirten Tuna, “Marifet iltifata tabidir. Başkanımız Kocamaz Bey’in aday olmayacağını açıklamasının arkasından Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey tarafından genel merkezimize davet edildik. 15 senelik belediye başkanlığımızda hep insana yatırım yaptık, her vakit alçak gönüllü olduk. Bundan sonraki süreçte de durmayacağız ve uyumayacağız. İnsanlarımıza ne yemin ettiysek hepsini ayrı ayrı yerine getireceğiz” şeklinde konuştu.

ZAFERLE SONUÇLANDIRACAĞIZ

3’üncü dönem Toroslar Belediye Başkanı olan Tuna, aday gösterilmesiyle büyük bir onur duyduğunu belirterek şu şekilde konuştu:

“6-7 aylık süreçte Başkanımız Burhanettin Kocamaz Bey ile beraber çalışarak, kendisinin belediyecilik deneyimlerinden faydalanıp hem Toroslarımıza hizmeti hem de adaylık konusunda çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Büyükşehir Belediyemizi yeniden kazanmak adına, durumu provoke edeceklere meydan vermeden, birlik ve beraberlik içinde ömrünün 25 yılını Mersin’e hizmet etmeye adayan başkanımızla beraber hareket ederek bu kutlu yürüyüşü zaferle sonuçlandıracağız.”

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.