İncirlik Üssü’nde Hollywood Yıldızları İle Fotoğraf Çekilen Adanalı Gündeme Oturdu !

İncirlik Üssü'nde Hollywood Yıldızları İle Fotoğraf Çekilen Adanalı Gündeme Oturdu !

İncirlik Üssü içinde görevli bulunan Amerikalı askerleri ziyaret etmiş olan Hollywood yıldızlarıyla düzenlenen etkinlik kapsamında fotoğraf çektiren Mustafa Erdinç isimli Türk genci, sosyal paylaşım sitesi içinde ”üsse gizli bir şekilde girdiği” yönünde kendisi adına yapılan paylaşımların hiçbir şekilde doğru olmadığını açıkladı.

Sarıçam ilçesindeki İncirlik Üssü’nde görevli ABD’li askerler düzenlenen bir etkinlikte “Kaptan Amerika” filminin aktörü Chris Evans, birçok filmde rol alan aktris Scarlett Johansson, NBA oyuncusu Ray Allen, şarkıcı Craig Campbell ile bir araya geldi.

584986c2c03c0e21b0398fb0-640x360

Etkinlikte, Hollywood yıldızları ile fotoğraf çektiren Mustafa Erdinç’in bir sosyal paylaşım sitesinde bu fotoğrafları yayınlayarak “Üsse gizlice girdiği” yönünde paylaşımda bulunduğu iddia edildi. 

Üsse Gizlice Girmediği Anlaşıldı 

Erdinç, etkinliğe burda görevli bir yakınının refakatinde girdiğini, isminin nizamiye girişindeki kayıt defterinde yer aldığını ifade etti. Erdinç, sosyal paylaşım sitesinde kendisinin bu paylaşımı yapmadığını, tanımadığı birinin fotoğrafını çekip kendisi adına paylaşımda bulunduğunu öne sürdü.

1934093634956

Sosyal paylaşım sitesinin yöneticilerine ulaşarak yaşadığı sorunu anlattığını ifade eden Erdinç, “Görüşmemizden sonra sitedeki fotoğraflar ve yazılar kaldırıldı” dedi.

Öte yandan, polis ekipleri de yaptıkları araştırmada Erdinç’in İncirlik Üssü’ne kanuni yollarla girdiğini belirledi.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.