İbrahim Kalın’dan MHP ile ittifak sorusuna yanıt!

Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısının arkasından konuşan Kalın, İdlib için tüm dünyayı eşgüdüm içerisinde hareket etmeye çağırdı. Kalın, “İdlib’e yönelik saldırı siyasi süreçleri dinamitleyecektir” dedi.

AK Parti ve MHP arasında yerel seçimlerde ittifak olup olmayacağı ile ilgili soruya yanıt veren Kalın,” Bunu  liderlerimiz oturacaklar, görüşecekler. Ondan önce alakalı arkadaşlarımız  komisyonlarda iki parti arasında bu konuları görüşecekler, olgunlaştıktan sonra  da liderlere arz edecekler. Onunla alakalı çalışmalar halen başlamış değil ama  gelecek günlerde başlayabilir.” dedi.Son dakika: İbrahim Kalın'dan 'MHP ile ittifak olacak mı?' sorusuna yanıt!

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısına ilişkin basın toplantısı düzenledi.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, “İdlib’e yönelik  bir saldırı herşeyden önce şu ana kadar devam eden siyasi süreçleri  dinamitleyecektir, ciddi bir güven bunalımına yol açacaktır.” şeklinde konuştu. Kalın, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep  Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı devam  ederken açıklamalarda bulundu, gazetecilerin sorularını cevapladı.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.