Google bile şok oldu: Milyonda bir ihtimal!

Google bile şok oldu: Milyonda bir ihtimal!

52 yaşındaki Michele Noad adlı kadın, buluşmak üzere olduğu Rick Hodge adlı arkadaşına konum attı.

Michele’in nerde olduğunu daha net öğrenmek isteyen Rick de, gelen konuma Google Maps’te baktı.

Ver herşey o anda başladı.

Google Maps’te Michele’in ilettiği koordinatlara bakan Rick, karşısında arkadaşını görünce şaşkına döndü.Gözlerine inanamayan ve emin olmak için koordinatları tekrar giren Rick, bir kez daha Micheleyle karşılaştı…
İlginç tesadüf karşısında şaşkına dönen Rick yaşananları buluştuktan sonra Michele anlattı ve milyonda bir yaşanacak tesadüf ortaya çıktı.

Fotoğraf, 5 ay öncesine aitti. Michele bundan yaklaşık 5 ay önce tam olarak Rick’e konum attığı noktada beklerken Google Maps tarafından fotoğraflanmıştı…

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Michele, yaşanan tesadüfün milyonda bir olasılık olduğunu ifade etti ve ‘gerçeküstü’ yorumunu yaptı.

Michele, “Rick en başta anlattığında biraz korktum ama sonra görünce alıştım. Gerçeküstü bir durum.Yaşanması milyonda bir ihtimal. Önümüzdeki günlerde buradan taşınacağım. Arkadaşlarıma, beni özlediklerinde Google Maps’e girmelerini öneriyorum” ifadelerini kullandı.

Yaşanan bu vakanın ortaya çıkmasının arkasından özel yaşamın mahremiyeti nedeniyle Google bahis konusu fotoğrafı sansürledi.

 

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.