Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar’dan İncirlik Üssüne Ziyaret !

Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'dan İncirlik Üssüne Ziyaret !

Genelkurmay Başkanı  görevindeki Hulusi Akar, Gazi Antep ile beraber Kilis ve de Adana’da yer alan sınır birliklerinde çeşitli denetlemelerde bulundu.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, kuvvet kumandanları ile birlikte, Gazi Antep, Kilis ve Adana’daki sınır birliklerinde denetleme ve incelemelerde bulundu.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal ile beraber sınır hattında bulunan Gazi Antep ve Kilis’teki sınır birliklerini ziyaret etti.

Orgeneral Akar, ve beraberindeki kuvvet kumandanları, Fırat Kalkanı Harekatı’nda vazife yapan birlikleri denetleyip Harekat Merkezi’ne geçti. Genelkurmay Başkanı Akar, burda bugün 5 askerin şehit olduğu terör örgütü DEAŞ’ın saldırısı ile ilgili kumandanlardan bilgi aldı. Orgeneral Akar, buradaki temaslarının arkasından Adana’daki İncirlik Üssü’ne geçip 10’uncu Tanker Üs Komutanlığı’nda denetlemelerde bulundu. Orgeneral Hulusi Akar ve beraberindeki kumandanların bölgedeki temasları sürüyor.

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.