Fransa’da Miting Yapan Türklere Pkk Saldırısı !

Fransa'da Dev Mitinge PKK Gölgesi

Türklerin Fransa’nın Başkenti Paris’te artan terör saldırıları için Toplanan Türk Vatandaşlar teröre lanet demokrasiye davet mitingi düzenlediler.

Hain PKK’lı gruplar Türklerin yapmış olduğu bu mitinge engel olmak istediler.PKK’lılar ve Türkler arasında çatışma çıktı.Çıkan vakalarda 5 kişinin yaralandığı bildirildi.

PKK’lı grup, Başkent Paris’te düzenlenen “Teröre Lanet, Demokrasiye Davet” mitingine katılan bazı bayan ve çocukları tartakladı, vakada en az 5 kişi yaralandı.

Fransa’nın baş kenti Paris’te düzenlenen terör karşıtı mitingde, ellerinde demir Çubuklar bulunan PKK’lı grubun saldırısına uğrayan bazı bayan ve çocuklar yaralandı. Republique Meydanı’nda Fransa’daki çok Türk sivil toplum örgütünün desteklediği “Teröre Lanet, Demokrasiye Davet” mitinginde PKK’lı bir grup, gösteri başlamadan meydanda toplanan organizatörlere molotofkokteyli, demir çubuk ve hava fişeklerle saldırdı.

Yaklaşık 500 kişinin toplandığı mitingin son verildiği bildirildi. Paris Polisinin duyarsız olması ilgi çekti.Hain PKK’lı gruplar Türklerin yapmış olduğu Bu Mitinge Engel olmak istediler.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.