Bir Dolarların Sırrı Çözüldü!!!

1-ABD-Doları-2

Darbe girişiminden sonra yapılan aramalarda bir çok askerin dolaplarından bir dolar çıkmıştı ve bunun ne demek olduğunu kimse anlayamamıştı.İşte o bulunun bir dolarlar aslında darbecilerin hedeflerine ulaşmaları için seçtikleri çok ilginç bir yöntem olduğu ortaya çıktı.Darbeciler tarafından askerlere dağıtılan 1 dolarlar şifrelenmiş ve anlatılanlara göre Fetullah Gülen tarafından bereket getirmesi için okunup üflenmiş olduğunu yakalanan askerler ifade etmiştir.

Darbe gecesinde ortaya çıkan 1 Dolarların sırrı çözüldü.Dagıtılan bir dolarların askerler tarafından üzerlerindeki numaralar sayesinde şifre olarak kullanıldığı ortaya çıktı.Şifre olarak kullanılan dolarların Fetullah Gülen tarafından gönderildiği ve hepsinin üzerinde farklı şifreler olduğu anlaşıldı.

Türkiyede bir iş adamına da Fetullah Gülen tarafından okunup üflenmiş olarak bu bir dolardan verilmiş.Doların bu iş adamına ne zaman verildiği doların arkasında yazıyor.Verilen tarih yaklaşık 4 sene öncesine ait. 03 -06 -2012 tarihinde Fethullah Gülen bu paraya okuyup üflemiş ardından işadamına vermiş.

Seri numarası  J ve C harfiyle başlayan dolarlar ise alt rütbeli darbeciler ve paralel yapıya destek veren işadamlarına dağıtılmıştı.Darbeciler ifadelerinde dolarları şifre olarak kullandıklarını kabul etti ve aynı zamanda dolarların bereket getirmesi için Fethullah Gülen tarafından okunduğu ile ifadelerde yer aldı.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.