Bahçeli’den Fırça: MHP’yi Dışlamaya Gücünüz Yetmez

Bahçeli'den Fırça: MHP'yi Dışlamaya Gücünüz Yetmez

MHP Lideri Bahçeli, bölge istişare toplantısı kapsamında Kayseri’de partililerle bir araya geldi. Burada yaptığı konuşmada önemli mesajlar veren Bahçeli, kısaca şunları ifade etti: Cumhur İttifakı, cumhuriyetin istikbali milli bekanın zırhı ve şuurudur, istiklalin muhafızı, devlet, ebed, müebbet, izah ve ilanıdır. Varsın başkaları ihanet ittifakı ile avunsun, biz ‘cumhur’ diyeceğiz, ‘cumhuriyet’ diyeceğiz Türkiye’nin ittifak ve iradesi ile hepsini şaşkına, alayını sudan çıkış balığa çevireceğiz. Dedikodularla aldanmayınız. Şarlatan anket şirketlerinin ne söylediğine hangi karanlık servisleri yaptığına bakmayınız. Oy oranlarını düşük göstermek için kudurmuş gibi çalışanlara Türk milleti 24 Haziran’da şamarı indirecektir. Cumhurbaşkanı adayımız Tayyip Erdoğan ilk turda Allah’ın izni ile seçilecektir. Genel seçimdeyse siyasi görüşü ve parti aidiyeti ne olursa olsun yurttaşlarımız oy ve desteğini verecektir, gördüğümüz budur. Davamızın ruhuna uygun şekilde gereğini korkmadan yerine getiriyoruz.

Münbiç konusunda ABD ile varılan uzlaşma umutları yeşertmiştir. Güney sınırlarımız boyunca hiç bir terörist faaliyete müsaade edilmemelidir. Bu konuda devlet ve hükümetle biriz, beraberiz. Kandil çevresi tamamiyle yok edilmelidir. Türk bayrağı nasıl Afrin’e dikildi ise aynısı Kandil’de yapılmalıdır. Zaman hıyanetin kökünü kurutma zamanıdır, vakit kahramanlık zamanı devir Türk devridir.

Görüyorsunuz teröristten Cumhurbaşkanı adayı bile çıktı. CHP, HDP, İP’i, Saadet’i PKK’lı Demirtaş’ın lehine ortaklaşa af çağrısı yaptı. Hatta CHP’nin trajikomik adayı Edirne’de Demirtaş’ın ziyaretine bile gitti. CHP’nin adayı İnce, Türk generalinin apoletlerini sökme aklını acaba teröristlerden mi aldı? Edirne cezaevinde kulağına fısıldanan bu mudur? Neyin öcünü almaya çalışmaktadır. Kandil’e el sallamanın millete veda etmek olduğunu anlamayacak kadar mı basiretini yitirmiştir?

‘MHP’Yİ DIŞLAMAYA GÜCÜNÜZ YETMEZ’

Burada bir konuşma yapan Bahçeli, AK Partili vekillere eleştirilerde bulundu. Bahçeli, “Özellikle AK Partili millet vekili adayları; kendinize dikkat edin, fitneye düşmeyin. MHP üstünde oyun oynamaya kalkmayın. Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. MHP’yi dışlamaya gücünüz yetmeyecektir. Bunu bu şekilde bilin!” dedi.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.