Bahçeli’den ‘Çakıcı’ açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ülkemizde çok yönlü  sosyal, siyasal ve hesaplı sorunların yoğunlaştığı ve derinleştiği bu süreçte  Türkiye’nin ve yönetiminin tek sorunu sayın Alattin Çakıcı olmasa gerektir. dedi.Devlet Bahçeli'den 'Çakıcı' açıklaması

Bahçeli, parti genel merkezine gelişinde bir gazetecinin,  “Kırıkkale’de 21 hekimin gözaltına alınmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?”  sorusunu cevapladı. Cezaevinde hükümlü olan Çakıcı’nın rahatsızlığı sebebiyle  Keskin Cezaevi’nden önce Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’ne nakledildiğini,  ardından Sincan Cezaevi’ne getirildiğini belirten Bahçeli, bu süre içerisinde  Kırıkkale Başsavcısının görevden el çektirildiğini ifade etti.

Bahçeli, bugün ise 6’sı uzman hekim olmak üzere 21 hekimin gözaltına  alındığını basından öğrendiğini ifade eden Bahçeli, “Ülkemizde çok yönlü sosyal,  siyasal ve hesaplı sorunların yoğunlaştığı ve derinleştiği bu süreçte  Türkiye’nin ve yönetiminin tek sorunu sayın Alattin Çakıcı olmasa gerektir.” diye  konuştu.

Devlet Bahçeli ayrıca, “Alaattin Çakıcı hakkında daha önce verilen  sağlık raporu ile ilgili kuşkular Sağlık Bakanlığınca bugüne dek incelenerek  pekala sonuca ulaştırılabilirdi.” ifadesini kullandı.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.