Babalar Günü Ne Zaman? Babalar Günü’ne Özel Hediyeler

Babalar günü için artık kısa bir süre kaldı. Her sene Haziran ayının üçüncü hafta sonu kutlanan Babalar Günü bu yıl  17 Haziran Pazar günü kutlanacak.

Hayatımızda çok özel bir yere sahip olan babalarımız için her sene Haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanan Babalar Günü bu yıl 17 Haziran Pazar gününe denk geliyor.

Babalar Günü’nde bize her vakit destek olan, varlığıyla bizi rahatlatan, ne vakit sığınacak bir liman arasak bize hep kucak açan babalarımızı bu özel günde mutlu etmek biz evlatların en büyük borcu. İşte Babalar Günü’ne özel en güzel armağan önerileri…

EN GÜZEL BABALAR GÜNÜ HEDİYELERİ

Babalar Günü‘nde babanıza güzel ve farklı bir armağan almak için öncelikle onun nelerden hoşlandığını, günlük yaşamını düşünün. Kullanışlı bir armağan olsun derseniz iş yaşamında veya günlük yaşamda işine yarayacak bir hediyeyi Babalar Günü‘nde babanız için seçebilirsiniz.

Alacağınız hediyeyi kişiselleştirerek daha önce aldığınız hediyelerden farklı bir hale getirebilirsiniz. Örneğin babalar günü için babanıza alacağınız kol düğmesinde isminin baş harfleri olabilir, kutusunda sizin ona mesajınız yazabilir. Her gün iş yaşamında kullandığı kartvizitliğinin yerine isminin yazılı olduğu bir gümüş kartvizitlik de babalar günü için ideal bir armağan olabilir.

İlk kez Babalar Günü‘nü kutlayacaklara esprili baskılı bir t-shirt armağan edebilirsiniz. Yeni doğan bebeğe de gene aynı tarz bir body ile baba oğul- baba kız bir takım armağan alabilirsiniz. Ya da Babalar Günü‘nde babanızın en sevdiği bir filmin posterine resmi ile bir montaj yaptırtıp ona etkileyici bir armağan verebilirsiniz.

Babanız maceracı ruhluysa size akrobasi uçuşunu tavsiye ediyoruz. Bir pilot ile havada taklalar atarak İstanbul semalarında son derece heyecanlı birgün yaşamasını sağlayabilirsiniz. Her yıl aldığınız gömlek, kravat gibi giyim eşyaları artık sizin için sıradan bir armağan ise bu ürünleri işleterek babanızın adına özel mesajlı bir hale getirtebilirsiniz.

Her şeyin en güzeline layık babanıza bir teşekkür armağanı ve onu ne kadar çok sevdiğinizi anlatan bir armağan de seçebilirsiniz.Örneğin; “Yılın En İyi Babası” oscarı, “Şampiyon Babam” kupası, “Mükemmel Babaya” ithafen bir plaket gibi.     Babalar Günü‘nde babaya en güzel armağan anlamında saklı olacaktır.

Babanızla çekilmiş güzel bir fotoğrafınızdan hazırlanacak masa üstü bir pano, ona tüm gün sizi anımsatacak ve gülümsetecek bir Babalar Günü armağanı olacaktır.
Yine babanızın mesleğine göre ismi ile beraber nakışlı bir havlu veya “Süper Baba” yazılı, isminin baş harflerinin işlendiği bir bornoz ile onun çok özel olduğunu belli edebilirsiniz.

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.