Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı’ndan Yaralılara Ziyaret !

Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı'ndan Yaralılara Ziyaret !

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesine gelerek, Ortaköy’de gece kulübüne düzenlenen silahlı terör saldırısında yaralananları ziyaret etti. Kaya, “Terörün hedefi milli birlik ve beraberliğimize yönelik. Milli birlik ve beraberliğimizi sıkı bir şekilde bu günlerde daha fazla korumamız gerekiyor” dedi.

 
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Ortaköy’de gece kulübüne düzenlenen terör saldırısında yaralananları tedavi gördükleri Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ziyaret etti.

Bakan Kaya, saldırıda yaralananların sağlık durumu hakkında doktorlardan bilgi aldı. Ziyaretin arkasından basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Bakan Kaya, “Hepimizin başı sağolsun. Milletimize geçmiş olsun. Okmeydanı Hastanesinde yaralıları ziyarete geldik. 2017’nin ilk saatlerinde yaşanan bu hain terör saldırısını öncelikle şiddetle kınamak istiyorum. 39 kaybımız var, yaralılarımız var. Okmeydanı’nda 5 yaralımız vardı. Onları ziyaret ettik. 2’si yoğun bakımda, 3’ü de acil cerrahi servisinde yatmak üzere. Yaralılarımıza acil şifalar temenni ediyorum. Milletimizin başı sağolsun demek istiyorum.

Terörün hedefi milli birlik ve beraberliğimize yönelik. Biz birliğimizi, beraberliğimi koruduğumuz sürece terör örgütlerinin hepsi ile mücadele edecek güç bizde var. Türkiye içerde ve dışarı tüm terör odakları ile güçlü bir şekilde kararlılıkla mücadelesini sürdürecektir. Büyük kutlu yürüyüşümüzden bizi vazgeçiremeyecekler. Milli birlik ve beraberliğimizi sıkı bir şekilde bu günlerde daha fazla korumamız gerekiyor. Yaralarımızı hep beraber saracağız inşallah” şeklinde konuştu. 

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.