Vichy Ürünleri

 Vichy Ürünleri

Fransa’da kurulan bir diğer termal su istasyonu Vichy kentinde yer almaktadır. Dermokozmetik markası olarak yaklaşık seksen yıldır hizmet veren cilt bakım markası Vichy, vücut ürünleri ile insanların cilt sorunlarını en iyi şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Sadece cilt bakımı konusunda değil kozmetik ve temizlik adına birçok alanda mükemmel başarılara imza atmış Vichy bakım markası, ürünleri ile tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Termal su ile zenginleştirilmiş formülleri sayesinde kullanan kişilerin cildine en iyi şekilde bakım sağlar ve korumaya yardımcı olur. Rahatlama ve güç sağlayan Vichy bakım ürünleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Pürüzsüz ve kusursuz bir cilt yüzeyine kavuşmak isteyen kişilerin kullanması gereken Vichy ürünleri dermatolojik testlerden geçerek araştırmalar sonucunda etkinliğini kanıtlamıştır. Vichy ürünlerine daha yakından bakmak için dermokozmetika sitesine giriş yapabilirsiniz. Dermokozmetika sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Vichy Normaderm Serisi

Cilt katmanlarında yer alan yağ kanallarının tıkanması sonucunda oluşan cilt sorunları, yüzeyde kötü bir görünüm yaratmaktadır. Bu nedenle düzenli bir şekilde bakım yapmak oldukça önemlidir. Cilt bariyerlerinde meydana gelen ve cildin hassasiyetini düşüren etkenler zaman içerisinde kalıcı leke, iz gibi geçmesi kolay olmayan sorunlara sebebiyet vermektedir. Bunun için cilt bariyerlerinin derinlemesine temizlenmesine yardımcı olan Vichy bakım ürünleri kullananlar tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Kozmetik ürünleri ile makyaj yapma zevkinden mahrum etmeyen marka ürün yelpazesinde bulunan Vichy Dermablend Fluid SPF35dir. Vichy bakım ürünleri yaz aylarında ve kış aylarında inanılmaz bir koruma kalkanı oluşturur.

Vichy Dercos Serisi

Saç köklerinde meydana gelen incelme, zayıflama ve dökülme işlemlerinin gerçekleşmesini önlemek amacıyla üretilmiş bir formüle sahiptir. Dermokozmetik markalar içerisinde yer alan Vichy Dercos Şampuan saç derisinin yeniden canlanmasına ve parlak bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Kepek oluşumunu önleyen bu ürün her cilt tipine uygun olup saç bakımını kusursuz bir şekilde tamamlamaktadır.

Bu yazı 176 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
film izle
Joyetech likit
fiat yedek parça