Youtube Türkiye rekorunu kıran (Reynmen) Yusuf Aktaş kimdir?

Youtube Türkiye rekorunu kıran (Reynmen) Yusuf Aktaş kimdir?
Youtube Türkiye’nin en hızlı şekilde en fazla kullanıcıya ulaşan içeriğiyle son günlerin konuşulan adı Reynmen, Aleyna Tilki’nin elinde bulundurduğu rekoru da kırmış oldu. ‘Derdim olsun’ adlı şarkısıyla Youtube trend listesinde günlerdir bir numara olan isim, birçok kişi tarafından merak ediliyor. Peki Reynmen lakabıyla tanınan Yusuf Aktaş kimdir? İşte ayrıntılar

lakabıyla tanınan Youtube fenomeni , yayınladığı şarkıyla 25 Ocak’tan bu yana web gündemine damga vurdu.

25 Ocak Cuma günü yayınladığı ” şarkısı şuana kadar 30 milyon kişi tarafından izlenirken bu sayı artmaya devam ediyor. Bu parçayla Reynmen, 24 saatte 6.3 milyon kullanıcıya ulaşarak Aleyna Tilki’nin elinde bulundurduğu en kısa zamanda en fazla izlenen video rekorunu da kırmış oldu.

Yusuf Aktaş, İlköğretimi Ahmet Kabaklı Okulunda okurken Fatih Sultan Mehmet İlköğretime nakil olmuş ve ilk öğretimi orda tamamlamıştır.

Daha sonra Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine yazılmıştır. Ancak ordan da mezun olmadan Başakşehir Lisesi’ne geçiş yapmış son olarak ordan da ayrılarak Açıköğretim’de Liseyi tamamlamıştır.

Radyo ve Televizyon Programcılığı okumaktadır. Scorp adlı video paylaşım ve naklen yayın uygulamasında çekmiş olduğu videolar ile bir anda sosyal medyanın en fazla takip edilen adları arasında yer almayı başarmıştı.

Reynmen son dönemde ünlü isimlerle yaptığı röportajlar ve düetlerle dikkatleri üstüne çekmişti..

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.