Yeliz Yeşilmen kimdir, eşi kim?

Yeliz Yeşilmen kimdir, eşi kim?
Yeliz Yeşilmen, misafir olarak katıldığı programlar ve sosyal medya hesabı üstünden yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Kızı ve eşi ile çekildiği kareleri instagram hesabından paylaşan Yeliz Yeşilmen’in bazan fotoğrafları bazanse açıklamaları çok konuşuluyor. Peki, Yeliz Yeşilmen kimdir, eşi kim?

Dizi oyuncusu ve ses sanatçısı 17 Aralık 1978 tarihinde Adana’da dünyaya geldi. Adana’da İbrahim Tatlıses’in TV’sinde çalışırken İstanbul’a gelmeye karar verdi. Kral TV’de VJ olarak çalışmaya başladı arından Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek programında tanındı. Yine Mehmet Ali Erbil’in de yer aldığı Aşkım Aşkım dizisi ile ünlendi. Ayrıca Cumhurbaşkanı Öteki Türkiye’de ve Dansöz isimli sinema filmlerinde rol aldı. Şarkıcılıkta da kendisini deneyen ’in özellikle “Fıstık Çıkı Çıkı” şarkısı çok konuşuldu. İş adamı Ali Uğur Akbaş’la 2010 senesinde nikah masasına oturdu. Evlendikten sonra sakin bir hayat tercih eden Yeliz Yeşilmen’in Birbey ve Asya adlı iki çocuğu var.

Bir röportajında 16 yaşından beri çalıştığını ifade eden Yeliz Yeşilmen, uzun süredir ekranlardan uzak olması ile ilgili şunları söylemişti: “Evlenip Adana’da müstakil bir eve yerleştim ve sakin bir yaşamı seçtim. Bu yaşamımı sosyal medyada paylaşınca daha büyük ilgi gördüm.”

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.